Ooops I did it again

Slepačí výbor je preč a byt je prázdny. Človek by neveril, koľko ľudí sa vprace na 60m štvorcových. Aj mladý je preč, už mu doviezli všetok nábytok do nového bytu a tak po mesiaci a pol opustil najcoolovejšie WG v Berlíne (Prenzl-Berg ain´t Prenzl-Berg without us). Je to také čudné, že sme tu zasa len dvaja, lebo to tak nebolo tuším posledné dva mesiace. Nepotrebuje niekto z vás dojsť do Berlína a nemá kde bývať???

A čože som znova urobila? Nuž. Celý môj milostný život je poznačený rôznymi zlými rozhodnutiami, ktoré som nikdy neoľutovala. A mám pocit, že je načase priznať si, že so spolubidlom nie sme iba friends with benefits. Kam to povedie a kto z nás bude na konci plakať nie je celkom jasné, ale môj horúci tip je ženského pohlavia. Neni to prvýkrát čo sa seriózne namotávam na chlapa, s ktorým to nemá nijakú budúcnosť a nielen že to sama viem, ale ešte mi to aj sám pripomína. Podľa všetkého má však on úplne rovnaké pocity voči mne (lebo mlčím a tvárim sa záhadne a celkovo to dobre hrám) (“Prej herečka, kurva je to, já ji znám!”) (a okrem toho som na rade s lámaním srdcí, bohati!).

No a teraz je to vonku a už to viete aj vy a môžte ma odsudzovať a poučovať a zalamovať rukami a ja sa budem usmievať a pôjde mi to jedným uchom dnu a druhým von. Lebo aj tak to celé stojí za to mrazenie, čo mi ide od krku dole chrbticou, vždy keď ma chytí a pobozká. Cha. Ak ste niekedy zažili ten pocit, nebudete mi nič vyčítať.


7 Comments on “Ooops I did it again”

 1. Chérie says:

  zažili, skaly trikrát zvolali (bože, a som rada že je to už za mnou.) ale som neskutočne zvedavá, ako sa bude táto tvoja story vyvíjať!!

 2. Wera says:

  nevyčítam. chápem. žiaľ.

 3. ja nemam kde byvat v juli:-) a to si mi tvrdila, ze po extempore s manzelkou ti pride antisexy

  • deadline says:

   eh…ved aj prisiel. ale ked vies ako to je, tie najvacsie hovada su vzdy najpritazlivejsie, zda s ami ze si za tym idem cielene, lebo co chlap, to katastrofa. tych dobry som poslala do pice po troch tyzdnoch (vlastne z pice von)

   • Dee says:

    z piče von :DDDDDDDDDDDD

    vynikajúce, tešííím na tvoju budúcnosť, čo prinesie 😉

    jajajajaja prídem do Berlína!!! 😀 …ale ak seriózne hľadáte dakoho, tak mám 8ludí, čo tam od septembra hľadá byt 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s