Nič nové vo svete…

…dáme si repete. Bičiz, objavila som Ameriku! A nainštalovala som si slovenskú klávesnicu v práci. Ale ďatlujem iba po pamäti, samozrejme, hoci nie je to až tak zlé, ako som sa bála. Žiaľ tu ešte furt straší nemecká autokorekcia a preto sú niektoré slová asi veľkým písmenom…teda tie čo som si nevšimla pri opravovaní. Verím, že sa cez to prenesiete. Teraz môžem blogovať v práci!

V sobotu sme zasa raz boli žiť a tentokrát som sa nevzdala sebaúcty…ale zdravého rozumu. Ale kto také dačo potrebuje?? Nakoniec som so šťastím sebe vlastným zo všetkého (čo som si sama zapríčinila) aj so zdravím vyviazla. V nedeľu bol v Berlíne deň otvorených dverí na všetky kultúrne podujatia a ja som ho úspešne preležala v posteli so zatemnenými oknami. Čo už, stáva sa, na výstavu pôjdem inokedy.

Oteplilo sa. Netradične (chacha) už v januári a na chlapov prišla ruja. Obyčajne sa im to stáva až okolo marca a tak ma to tento rok zastihlo nepripravenú. (Ale čo si budeme nahovárať, každý rok ma to zastihne nepripravenú.) Jeden z mojich študentov ma neustále pozýva na kávu, jeden kolega na tour de zapľuvané krčmy a jeden bývalý kolega bez obalu používa slovo “date” a posiela bozkávajúce smajlíky. Napriek tomu, že zmienka o black boyfriend väčšinu chlapov dáva do pozoru (má to fakt zaujímavý efekt!), po čase to začnú tak chlapsky ignorovať a pozvania neprestanú. Nehovorím, že si neužívam tej pozornosti, ale typicky mi to zasa prerastá cez hlavu a v takom prípade celkom typicky strkám hlavu do piesku a tvárim sa že nič. Pár urazených správ prejdem mlčaním, ale oni sa neskôr zasa odrazia. Každopádne, ruja v januári?? No a čo nastane na jar?


2 Comments on “Nič nové vo svete…”

  1. GirlAstray says:

    Nechápem prečo nechceš ísť na tour de zapľuvané krčmy veru! Bozkávajúce smajlíky, no fuj.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s