KURVY!

Nehrdím sa nenávisťou k žiadnej krajine (som na to moc nevšímavá), ale USA si koledujú. Moje labilné nervy a trpezlivý spolubidlo sa musia denno-denne pasovať s hormonálnymi zmenami (som presvedčená, že nie som bitch, sú to hormonálne výkyvy!) a nenávisťou k mojej práci a teraz prišla ďalšia rana (ó, aké dramatické).

Spravila som veľkú chybu, keď som si kúpila letenku s prestupom v Amerike. Je to totiž prijebaná krajina s prijebanými zákonmi ovládaná paranojou. Za to, že dve hodiny pobudnem na ich smradľavom vyjebanom skurvenom spíčenom kokotskom debilnom letisku, musím vysoliť 160 dolárov. Aspoň tak tvrdí teta z veľvyslanectva (ktorá mi odmietla poskytnúť  AKÉKOĽVEK informácie predtým, než som jej dala číslo svojho pasu). (A ja som mala problém telefonovať po slovensky a plietli sa mi slová. Inak aj toto – volala som na bratislavskú ambasádu, len tak pre istotu – lebo kokoti – a tak už sa teším na telefónny účet za 10 minút hovoru – z toho sedem s automatom.)

Keďže mi najprv nechcela povedať ani, či sa to dá vybaviť aj v Nemecku, kým jej nepoviem všetky osobné detaily, musela som vysypať dátum narodenia, pas, meno a kedy som mala naposledy krámy. Takže teraz ma majú zapísanú v databáze a môžu si nad tým onanovať alebo čo tam vlastne robia za tým vysokým plotom, ktorým zhyzdili Hviezdoslavovo námestie (čo by na to Hviezdy povedal?!). Predpokladám, že na tom ich letisku nás vyzlečú aj z kože a nazrú do ritného otvora, či tam nemáme bombu (a spolubidlo je černoch, tak určite bude sranda).

No a potom z nej teda vypadlo, že ona nemôže rozhodnúť za mňa, že kde si to mám vybaviť. Asi ma nepočúvala, lebo to som od nej nežiadala, ja som chcela len vedieť, či sa to dá, ale ona stále opakovala že to nemôže rozhodnúť ona. Chápete, na čo majú vlastne tú linku dôvery keď vám nedajú žiadne poriadne informácie???

Do tej ich skurvenej krajiny ma už nedostane nikto ani heverom, nech si pokapú za tými plotmi čo okolo seba stavajú. Nikto na nich neni zvedavý a ešte im za to treba aj zaplatiť. (Presne jak Rusi, chápete že do Ruska treba vízum? To oni by mi mali zaplatiť aby som vôbec zvažovala tam ísť! Ja tomu nerozumiem, na svete je kopa lepších miest, kde vás nezderú z kože ešte predtým než vám dovolia tam vstúpiť, aby ste si mohli pozrieť tri potemkinovské dediny.) Som nasratá jak trpaslík. Ja musím pracovať tri skurvené dni, aby som zarobila 160 dolárov a potom im ich mám zaplatiť a oni eventuálne ešte môžu víza aj odmietnuť. Nasrat, jó nasrat. Navyše treba platiť kreditkou (lebo všetci máme kreditky, veď čím by sme si porcovali koks?). A dnes robím do 11 v noci, akoby toho nebolo dosť. Už mám toho celého po krk a ešte sme ani nikam nešli. Mám chuť odísť na opustený ostrov a už sa s nikým nikdy nerozprávať (iba spolubidla si vezmem so sebou). Ale keď si kúpim letenku na Opustený Ostrov, uistím sa že to bude bez prestupu v USA.


8 Comments on “KURVY!”

  • deadline says:

   kazdy mi hovori nieco uplne ine a aj na velvyslanectve nieco uplne ine…co vraj mam pas s nejakym cipom (odkial to mam zistit?). Ja tam nechcem ist, boze to Bola najvacsia chyba cestovat cez jebnutu ameriku.

   • cumlikator says:

    No hej, na ESTU potrebujes pas s biometrickymi udajmi (ta stranka kde mas fotku a vlastne vsetky osobne udaje je z plastu).

    Amici su trochu psycho (a ja neznasam byrokraciu) ale kto vie co by si niekde inde za papiere potrebovala. Nejak to uz das!

   • deadline says:

    cize ak mam ten pas co je tam ta plastova picovina, to je biometricky a staci to? lebo taky mam.

 1. cumlikator says:

  No hej, na ESTU potrebujes pas s biometrickymi udajmi (ta stranka kde mas fotku a vlastne vsetky osobne udaje je z plastu).

  Amici su trochu psycho (a ja neznasam byrokraciu) ale kto vie co by si niekde inde za papiere potrebovala. Nejak to uz das!

 2. vtom biometrickom mas vlozeny svoj odtlacok, myslim, ze ak si si aps robila v poslednych 5 rokoch tak jhe urcite bio a mozno aj hipster

 3. Dee says:

  Zemrela som pri tych pejorativnych nazvach ich letiska :DDD Az som si na displej vyprskla 😀
  Kks s ich byrokraciou mi hovor…nemozem z otazok ako ci planujes robit teroristicke utoky a podobne sracky…tusim si to aj mala na statuse? 😀
  Praveze to ze je spolubydlo cernoch je super, nebudu vas prehladavat inak by sa to mohlo povazovat za rasizmus a to nedopustia 😀
  Posledna veta tiez zabila 😀 ale to by musela byt fakt kktina aby si platila za viza (mna zabija momentalny kurz, uz je to skoro 1:1 -_-)…
  Drzim palce,pak ti vsetci budeme zavidet bogotu, ber to tak 😉


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s