Príhovor čitateľom

V poslednej dobe (približne odkedy je môj život za hranicou surreálna) mi nechávate kopu milých komentov. Vám chcem povedať, že dikýčko. Lebo ja prahnem po komentoch (ego a tak). Aby som vám odpovedala trochu osobnejšie, než len všeobecnými článkami, lebo viete…chápem, že každý je rád, keď je oslovený samostatne (čo sa síce teraz nestane), tak tu je taká reakcia na vaše pripomienky.

Kde na tých chlapov chodím? Keby som toto vedela…vážne, ja stretávam len takých ľudí, veď vy viete dobre, ja vám tu píšem väčšinu toho čo sa deje v mojom pičinci živote. Celkom si to užívam. A možno je to naozaj týmto mestom. Aj keď…ne ne…to je výhovorka.

Či by bola moja mať na mňa hrdá, tým som si teda neni istá. To, že sa chcem uchádzať o novú pozíciu vie, aj to, že som ešte pre to ani prstom nepohla (nevie však presné dôvody, napríklad že dnes ráno som namiesto rozumných činností najprv húlila – filter z trubky od hajzláku, spolubidlo recykluje – a potom si dala rýchlovku so spolubidlom, ktorá pôvodne začala tým, že sme pozerali stand-up comedy a skončila škrabkaním chrbátika – môjho, takže nakoniec som vlastne nič nestihla) (piču, stihla som oprať a navariť). Takže o hrdosti sa radšej nebudem rozpisovať.

Či je môj vzťah so spolubidlom za hranicou? OMG, to teda je. Za veškerými hranicami, aké si viem predstaviť. Vzhľadom na to, že je hovado a začal to celé on (hlavne že mám na koho zvaliť vinu), nemám výčitky svedomia voči jeho žene. Skôr voči jeho frajerke, lebo ju poznám. Ako to celé dopadne, som sama zvedavá. Ja sa snažím nepodľahnúť jeho šarmu, hoci už začínam mať o sebe pochybnosti (nejdem do detailov, lebo by ste si klepali po čele). Lenže čo s tými mužmi, ktorí vás proste dokážu očariť? Keby som vedela ako to robí. Hoci mám taký vodojem, že on si o mne myslí to isté. Mala by som si nájsť nejakú sexuálnu alternatívu, aby som sa príliš neviazala. Viete ako. Ale čoskoro sa chystám na výlet do Jeny a to sa uvidím s Properom, na ktorého spomienka ešte rozhodne nevybledla.

A teraz sorry. Idem buď spať, alebo začať s motivačným listom. NEZNÁŠAM motivačné listy.


5 Comments on “Príhovor čitateľom”

  1. “Keby som vedela ako to robí.” 😀 Neil Strauss – The Game

  2. Bonnit-S says:

    pičinec, aké super to slovo
    hltám každé slovo


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s