Život malomesta

Ani Berlín nie je taký veľký, ako by sa zdalo, alebo ako by ste chceli, alebo ako by bolo praktické, aby bol. A tak sa stalo, že v sobotu v noci som v metre stretla svojho bývalého žiaka. Viete ako – ja, pani učiteľka, na ceste do nočného klubu, v čiernej koženej bunde a kraťasoch tak krátkych, že mi z nich pičné chlpy trčali že…eeeeh. Neveľmi pani-učiteľkovských. (Ale nebola som zmachlená jak obrázek abstraktní.) A triezva som bola. Zatiaľ.

Poviete si – no a čo, veď učíš dospelých. No hej, ale zrovna tento bol z tých mladších, má chrumkavých 18 a poznáte to – adolescenti s bujačími úmyslami snívajúci o učiteľkách…aspoň to tvrdil rehotajúci sa (dych lapajúci) spolubidlo, keď som mu to neskôr rozprávala. (Ach áno, starého som totiž nechala doma, lebo je ehm, starý a nedávno sa konečne priznal – čo som tušila už dávno – že ho kluby už neveľmi bavia. Takže chodím žiť s Dominikom – to je zajac, ak si ešte spomínate – lebo jeho frajer zas uznáva striedmejší život.) Môj bývalý žiak síce zvládol stretnutie s bohorovným (alahorovným?) pokojom, ale jeho kamoš (ktorého som neučila a nepoznám) na mňa zízal s otvorenými očami ústami (omg, jasné že aj oči mal otvorené) a ešte viac ich otváral, keď sa dozvedel, že ja som učka.

Ale viete čo, hlavne že som ho stretla pred party a ne po party, lebo vtedy by ma ani vlastná mater nespoznala. (Spoznala. A čo je horšie, hneď by aj vedela koľká bije. Preto je výhodnejšie sa presťahovať do iného mesta/krajiny.) A inak včera som ho zasa stretla, ale tentokrát v civile a v Lidli, s cibuľou v ruke. Holt, neni každý deň nedeľa. (Vlastne sobota, sobota je lepšia, v nedeľu vám je už len zle a pondelok je kurevsky blízko.)

Otázkou zostáva, že či ho teraz budem stretávať zakaždým, lebo býva neďaleko mňa. A ide leto. A leto sú party na berlínsky spôsob (viete čo myslím, kožené minisukne a bičík…ach sorry, nechala som sa uniesť). Hanba mne, hanba mojej rodine, hanba mojej krave.

A hente, takto vyzerá berlínske metro. (Ha.)

party hard berlin


4 Comments on “Život malomesta”

  1. chuchuchu, vtipne!

  2. Tohle mi trochu nahání hrůzu… I když mi teda učíme starší dospěláky, výrazně starší, abych tak řekla 😀 jinak ta fotka je hrozná, bože 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s