I unleashed the gazdinka in me

Dúfam že som to napísala správne. Ale poďme rovno k novinkám zo života socky parazita na nemeckom systéme novopečeného nezamestnaného.

Tereza Samuela odišla, a zostala mi po nej mapa metra a jedna neskutočne otravná odrhovačka v hlave. (Titten raus.) Keby ste chceli vedieť, ako sa to spieva, tak radšej nechcite, lebo to už nikdy nedostanete z hlavy a prisahám, že už by som bola radšej, keby mi v mysli bežalo Lúbim jebať od Majka Spirita (ale asi sa to volá nejak inak, lenže ja som neznalá slovenskej hip-hopovej scény, či aká to oni vlastne sú). Ale znie to takto: Titten raus raus raus, Titten Titten Titten raus, Titten raus raus raus, Titten Titten Titten raus! Ak neviete po nemecky, alebo ten jazyk nemáta radi (vraj aj takí ľudia sú), tak to zameňte za “Kozy ven”.

Ale aby ste si nemysleli že sme nejaké buranky, boli sme aj za kultúrou, aj v krčme (dokonca aj v jednej z najhorších, známej ako ako dúpä dílerov), aj na koncerte, ktorý sme prepičovali, lebo tam bolo asi mínus 30 stupňov a nezapičujte si, keď už máte pri sebe slovenskú dušu. Priam sa to ponúka.

Teraz náš byt osirel, lebo sme už len dvaja, ale keďže niektorí (spolubidlo) musia makať, tak sa tu ponevieram sama samička. Ale aby ste si nemysleli že chytám lelky (tých už mám plnú piču), trávim čas bohumilými činnosťami! Totiž drhnem a čistím veci, o ktoré by som zakopla možno tak na Vianoce. Nie všetko v jeden deň, niečo si treba nechať aj na neskôr, ale aby ste mali ucelený obraz, tak umývam chladničku, kuchynskú linku a okná a plánujem nájsť tie skurvené kuchynské mole. Určite sa usídlili v niektorej zo zdravých potravín ako ľanové semiačka (vlastne tie som už minule musela vyhodiť), ktoré nikdy nejedávam. Keď už sme pri jedle, práve som (po tréningu, haMba) dožrala asi tri týždne starú vianočku (alebo čosi na ten spôsob), ktorá stále chutila rovnako. Nuž, sú to konzervačné látky v tvare vianočky. Je mi trochu unheimlich, keď na to pomyslím. Slovo unheimlich si preložte alebo domyslite, lebo ja neviem nájsť vhodný ekvivalent.

V rámci šetrenia sa idem dať zajtra ostrihať k inej kaderníčke ako doteraz (moja zdražela o štyri eurá, no uznajte!) a dúfam, že fakt, že sídli v Kauflande, neznamená že to je nejaký kadernícky discount, alebo zamestnávajú tých čo trikrát opakovali učňovku. Referovať budem čoskoro.


9 Comments on “I unleashed the gazdinka in me”

 1. GirlAstray says:

  No, dúfam, že ti neurobí ofinu, cez ktorú nebudeš vidieť na lávesnicu! 😀 Tá nová kadera!

  • deadline says:

   ked som povedala chlapovi ze chcem ist do kauflandu tak zdesene vypulil oci a povedal ze mi dolozi na tu moju a mam sa ist objednat tam 😀

 2. ty si zjedla tu vianocku? sak ta bola urcite oziarena, nie je mozne, ze tam ani plesen nebola

 3. Mia Istok says:

  Long live stare vianocky!! Ja som zemskala lietadlo, asi si idem od smutku jebnut na hlavu hennu 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s