Posledný deň

Očakávala som ho s nadšením už celé týždne a dnes konečne nastal, posledný deň v mojej nenávidenej práci. A viete čo? Kopa ľudí mi povedalo že im budem chýbať! Aj takí, od ktorých som to nečakala, lebo som bola často arogantná. (Ale možno si to neuvedomili, lebo moja irónia je niekedy taká subtílna, že si to ani sama nevšimnem.)

Šéf povedal, že sa môžem hocikedy vrátiť, aj keby som potrebovala len na mesiac niečo narýchlo a nebudem mať nijaké problémy hocikedy odísť, vraj pre mňa nebudú platiť nijaké lehoty. No uznajte, to už kde sme, že mám divokú kartu, keď odchádzam lebo ma to nebaví. Cha. A dostala som koláč. (Ja viem, ja viem, ale aj tak! Bol dobrý.)

A cyklicky som uzavrela svoj pracovný pomer pracovným flirtom. Jeden z nových kolegov si vypýtal moje číslo, po tom čo sme sa spolu až pol hodinu rozprávali. Olalaaa! Ešte nepatrím do starého železa (hoci, keď používam podobné metafory, tak asi aj áno) a vyžarujem ofenzívnu sexuálnu energiu! Eh… Čo som to chcela? Inak dnešní chlapi to veru robia šikovne. Najprv si vypýtal číslo a potom mi napísal SMS, že aby som mala aj ja to jeho a text znel – ozvi sa keď budeš mať chuť. Chápete, veď to on sa chcel stretnúť, nemal by teda byť iniciátorom? V dnešnej dobe si človek nemôže byť ničím istý (dnešnou dobou myslím to, že už sa muži nechovajú vypočítateľne ako v 18. storočí).

To mi pripomína, že som ešte neprelustrovala jeho profil na fejsbuku!


5 Comments on “Posledný deň”

  1. Dee says:

    Ochhhhh ty si skoncila v praci???? Ochhh to som vela zameskala, idem citat!!!!

  2. GirlAstray says:

    Gratulujem! Uzivaj si volnost!

  3. Mirka says:

    neprelustrovala profil na facebooku 😀 Z instagramu sa dozvieš často viac. Stalkerky všetkých zemí, spojte sa!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s