Útržky

Niektoré dni sa cítite lonely as fuck a potom vám zrazu napíšu dve rôzne kamošky, že sa chystajú do vášho mesta v ten istý víkend. A tak prepadnete panike. A tak jemne oznámite svojmu chlapovi, že tu chvíľu bude rušno (ale zahráte to tak, že sa ho pýtate, či s tým súhlasí, hoci ste už všetkým sľúbuli že jasnéééé, ako to máte vo zvyku).

Neskôr vám napíše ešte tretia, že príde a či máte čas sa stretnúť. (Jasnéééé…) Popravde, neznášam organizovanie, takže už teraz sa ježím keď si predstavím, ako všetkých dostanem na jedno miesto, alebo niečo podobné. Ale teším sa! Moja výpoveď v pekle nemôže mať lepšiu bodku ako nabitý sociálny život a termín na úrade práce hneď v pondelok ráno.

Okrem toho mi spolubidlo organizuje party na oslavu výpovede (no povedzte) a pozval na sobootu pár ľudí k nám. Joj, to sa susedia budú zas tešiť, hehehe.

Ľudia sa ma každý deň pýtajú, čo plánujem. Tak im odpovedám, že sa prihlásim do Zámeny manželiek. Popravde neplánujem robiť na začiatku vôbec nič, okrem toho že si dám dokopy svoje CV a začnem ten plahočivý depresívny proces plný odmietania. Už viem ako sa cítili tí tragédi, ktorých sme v Aligáči posielali do piče, keď s nami chceli tancovať. Lenže keby som si za každý neodpovedaný ten…uchádzanie dala poldecák, už mi dávno transplantovali pečeň. Takže nie, nebudem riešiť tento problém alkoholizmom. Zato niektoré iné, viete. Vlastne…červené víno je vraj zdravé na krvinky, či čo. Tak moje sa už asi premnožili. (Neni z toho rakovina?)

Och už zas to tu nemá ani hlavu a pätu. Dnes som hore už od šiestej, ako voľakedy počas strednej, odporná doba, to vstávate za tmy a je 11 stupňov, no uznajte, to predsa nie je žiadne počasie! A potom krajšiu časť dňa strávite v sklenej búde a potom idete domov a vypĺňate dotazník úradu práce (zaškrtala som to len odhadom, lebo niektoré časti mi nedávali zmysel) a potom idete cvičiť, lebo kurva veľa za to platíte bolí vás svinsky chrbát ste plní elánu.

Ako prichádza zima, nič sa mi nechce. Potrebujem slnko, inak vymýšľam chujoviny.


2 Comments on “Útržky”

  1. GirlAstray says:

    Oslava výpovede, aké milé!

  2. my prideme akurat na party:-)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s