O láske

Aby ste nepovedali že som nejaká hnusná zatrpknutá chronická kverulantka (dnešná mládež takému hovorí hejter, keby ste nevedeli, ale tu máme vysokú jazykovú úroveň, dopiče!), tak dnes na inú nôtu. (Nôta je úžasné slovo, lebo je v ňom ô a každé slovo kde je ô je super, preto mám úplne najradšej zôkol-vôkol.)

Dnes vám otvorím dvere do duše. (Lepšie by bolo, keby som vedela otvoriť dvere do leta, ale to by som otvárala leda sebe a ne všetkým.) (Zasa sa tu začínajú rozmáhať zátvorky, potvory jedny!) Síce nie som tak slovne zdatná, ako by som si želala, ale niekde si musím ten svoj brilantný štýl brúsiť. (Dal som vám diamant, aby ste si brúsili…ehm, to je taký interný vtip ešte z druhohôr.) Chcela by som niekde vypľuť svoje pocity. Mám totiž aj pozitívne, hoci tu ich veľmi neprejavujem!

So svojím chlapom chodím už rok a pol. Na pováženie, pre každého kto ma pozná, najviac pre mňa. A tu prichádzam k záveru, že Bravo malo pravdu – láska príde, vtedy, keď ju najmenej čakáš, tak už se tím netrap a jdi třeba s partou do kina, možná tam potkáš toho pravého. Presne tak. Ja, čo som sa prekurvila mladosťou som nakoniec dosiahla zen a vyvážený stav duše v stabilnom vzťahu. Čo to trepem, asi by som fakt mala brať menej drog.

Viete, ja sa neviem vyjadrovať ohľadom nežných citov! Napríklad by som nikdy nemohla chodiť so Slovákom, už len celá komunikácia by mi padla zaťažko. Toľko, čo toho dokážem vytrieskať na verejnom blogu, toľko toho nedokážem vysloviť nahlas. Verbálna zdatnosť je mi na dve veci, keď mám svoje psychické bloky. A tak sa mi ľahšie vyjadruje v cudzích jazykoch. Ale zasa ideme smerom, ktorý sme nechceli.

Chcela som sem napísať, že ani nedokážem opísať, aký to je pocit. (No, tak toto tesať!) A viete čo, asi zo mňa dnes nevypadne to, čo som pôvodne chcela, lebo som sa akosi mentálne zasekla, ale mier s vami a možno sa to podarí inokedy. Idem robiť svojmu chlapovi večeru.


6 Comments on “O láske”

 1. Aranel says:

  Ty nás napínáš, ty kulišačko!! 😀

 2. láska je, ked urobis chlapovi veceru a nepripadas si ako pica vyuzita mizogynom

 3. Dee says:

  Pri vysokej jazykovej urovni som skoro zemrela 😀
  Jezisi to je take cute, ved ty si uplne zalaskovana, no rozkosne ^^ ja zatial len nemozem zo sexu v anglictine, mne to pride mega vtipne 😀
  Ja stale v dusi mam svojho chlapa ktory bude naveky mojou spriaznenou dusou ale inak som super paralyzovana v srdci a neskutocne si to uzivam! 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s