Na ex

Rada píšem články o svojich ex, lebo sú nevyčerpateľnou studnicou inšpirácie debilizmu, takže vždy je o čom. Navyše je ich statný počet, takže naozaj môžem tvrdiť že nevyčerpateľnou. Veru tak.

Spomínate si ešte na murína? (Všetci antirasistickí aktivisti teraz nalistujú v slovníku, že pri tomto slove by sa im mali ježiť chlpy na ohambí zátylku a zaklapnú notebooky. Ale nebojte sa, ja nikdy nerobím rasistické vtipy samoúčelne, hoci to tak možno vyzerá.) No, tak tí, čo čítali ešte môj blogger (kým sa Gúgel nerozhodol ma nasrať), tak si možno tú storku pamätajú, šialený Nigérijčan, ktorého som stretla v Luxembursku ešte niekedy v treťohorách a vďaka svojej objavovateľskej chuti sa dostala do jeho spárov a keď som urazila jeho ego (lebo som si nechcela nechať dirigovať život), odporúčil mi vyhľadať kostol a povedal že moja duša zhorí v pekelnom ohni. (To tak v skratke, myslím že onehdy som aj celú našu konzerváciu z fejsu postla na blog, nech je sranda.) Potom ešte trochu otravoval moju kamošku (ktorá žije v Luxembursku) a keď ju stretol, tak jej povedal, že zvykla bývať také dobré dievča. (Poznal nás obe asi tri mesiace aj s cestou.)

No, máte? Tak prosím tento náboženský fanatik mi napísal random správu na fejsi! Že ako sa mám, čo porábam, ako sa mi žije a tak vôbec. Inak mi písal ešte v máji, ale ja som to našla až teraz, lebo fejs skrýva správy pre mojimi zrakmi. Samozrejme som mu odpísala, lebo by mi od zvedavosti vykolalo bok. Ale ako vždy, je skúpy na slovo, nič poriadne som sa nedozvedela, len že mu chýbam a že možno niekedy príde do Berlína ma pozrieť. Ja som sa samozrejme nevytasila s životnými pravdami (ako napríklad: “Báááj d véééj, môj súčasný frajer je tiež z Nigérie, ale je medzi vami jeden rozdiel, on neni kokot.”) lebo človek nikdy nevie. Pred svojimi ex nikdy nehovorím o svojich súčasných, len keď sa mi zdá, že by to mohlo mať osoh. Som totiž vypočítavá mrcha.

A vy sa ako máte? Nejaký ex sa vám neozval v poslednej dobe?


10 Comments on “Na ex”

  1. Mirka says:

    Tomu ver! Neviem, čo je za obdobie, ale staré vraždy sa začali ozývať vo veľkom…najväčší šok som mala zo Stevena, hipstera z Williamsburgu, ktorý sa mi ozval po roku a pol cez FB (tam sme si nikdy nepísali), že ako sa mám a že teraz je v Ľvove a či nechcem dojsť. No nechcem, rada by som si ešte chvíľku požila a na Ukrajinu sa momentálne rada pozerám z čo najväčšej diaľky.

  2. GirlAstray says:

    Hahaha murín! Mne sa neozývajú staré vraždy (inak murín bolo nové aj pre mňa!), lebo toľko ondili nové vraždy v jednej dobe, že som si musela dať vzťah na fejs a potom s tým prestali. Ondia takí, čo ani vraždami nikdy neboli, napr jeden Španiel, čo si strašne namýšľa, aký je umelec a rozdáva rady do života, aj keď mu neodpisujem. Na pováženie.

  3. ja som stretla toho bubenika s obrovskym nosom, boze som sa zlakla ako presiel v meste vedla mna. Periferne som ho videla a az ma straislo. Neviem, ci som vetdy mala vlciu tmu. No teraz mi blivno z neho bolo. Ako hlboko som klesna. On ma videl a este tusim na mna aj volal. ale som sa ako zadana zena ignorantsky otocila a sla dalej

  4. Ovca says:

    Staré vraždy či nové vraždy, aj tak sú to kokoti.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s