Júlový zhrn

Vždy keď sa nudím (teda každý deň osem hodín v pekle práci), formulujem si v hlave hovadsky vtipné články na blog. A keď otvorím editor, tak si ich už nepamätám. Nasrať. V práci máme inak toľko strašne hlúpych ľudí, že niekedy sa ani nenudím, lebo ich tajne pozorujem, niektorí sú totiž hlúpi fascinujúcim spôsobom. Volám to tam obludárium, všetkých by ich mohli v cirkuse ukazovať. Momentálne je môj top 1 taký chalanko (on proste JE chalanko, presne to, čo si pod takým jebnutým slovom dokážete predstaviť). Má 20 rokov a aj také IQ. Svoj voľný čas trávi v posilke (to mi nehovoril, to vidím) a nosí tielka, aby to vyniklo. K tomu často aj tepláky (či to neni on? Teraz neviem, zas nechcem mu krivdiť.) a hlúpy úsmev ako doplnok. V porovnaní s telom má strašne malú hlavu (je to hrozne smiešne a preto naňho často čumím, asi si bude myslieť že sa mi páči) – to asi preto, že v nej nič nemá. V uchu má diamant (určite fejkový, lebo za ten náš plat si iný nemôže dovoliť) ako nejaký gangsta a na ramene tetovanie. Ešte nikdy som ho nevidela jesť, ale stále pije proteínové drinky. Myslím si, že v hlave nemá mozog, ale anaboliká. Aspoň tak súdim podľa jeho práce. No tak to bolo na úvod na zasmiatie a teraz poďme na vážne témy.

O sedem dní cestujem do Kolumbie. JA. Do KOLUMBIE. WTF???!!! Umrem!!! Už začínam mať preddovolenkovú paniku stres horor zhon či v akom poradí to má byť. Neviem vlastne ani itinerár, lebo ja leňochoda som sa v tomto spoľahla na mojú drahú sestru, takže ani neviem kam presne ideme, len viem, že týždeň si budem váľať šune v Karibskom mori (teraz je čas, kedy máte povedať oooooooooooooooh!). Na to som už viac než pripravená, mám dvojo bikín (inak čo sa týka bikín, všetkým neúzkoprsíým – neviem ako sa to píše – dámam odporúčam navštíviť New Yorker, našla som tam plavkový vršok, v ktorom si môžem aj poskočiť! Tí čo ma poznajú vedia, že to je odvážny počin, lebo moje kozy sa pri takých akciách väčšinou rozhodnú založiť osloboditeľské hnutie a hnú sa ven z podprdy…takže choďte sa tam pozrieť, sú to tie modro-biele námornícke s gýčovou zlatou kotvou v medzikozí.)

Okrem toho nemám nič, ani plážovú osušku – tá je v Bratislave, lebo v Nemecku ju s prepáčením nevyužijem. A ostatné si kúpim tam, ne? Včera som sa od kamošky dozvedela, že vraj na amerických letiskách ľúbia otvárať kufre (asi treba skontrolovať či nepašujem Usámu alebo nalepovaciu bradu) a nemám si zamykať. No ja ani nemám zámok, ale tá predstava, že mi niekto prehrabe spoďáre sa mi nepozdáva. To aby som si zabalila nejaké pekné, veľkosti S.

Ďalšie správy zo sveta: včera som sa úspešne zaregistrovala na úrade práce ako “hľadajúci”. Bola som tam dve hodiny! Nemecký úrad práce sa totiž tvári, že vám idú naozaj pomôcť a musíte si na ich stránke vytvoriť profil a vyplniť milión otázok a potom vám dajú osobný termín s poradcom. Akože kvôli tomu som tam nedošla, ja som si chcela len o podporu požiadať, ale vidím, že toto budem musieť absolvovať. Nechápte ma zle, je to pekné že sa snažia, ale hento pomôže možno nejakému z nášho obludária, ktorý si sám ani vývesku neprečíta, ale akademikov firmy nezvyknú hľadať na úrade práce. Už som si tým dvakrát prešla a viem, že to je len strata času, ale tak aj nemeckí úradníci niečo musia robiť, keď ich už platím z mojich daní. Inak pred úradom práce stoja svedkovia Jehovovi a čakajú na obete. Tí vôbec nie sú blbí, vedia kam sa umiestniť. A celkovo sa pred úradom práce hemžia takí čudní ľudia…takí ako aj u nás v práci. Cítila som sa tam ako doma, holt – známe prostredie.

A čo ešte? Asi nič. Leto v Nemecku bolo, dokonca celý víkend a teraz už máme 12 stupňov a víchricu, takže vy čo sa tam sťažujete na tie horúčavy držte zobáky, lebo v lete má byť teplo a ne 12 stupňov! Ja by som sa vymenila.

Drak sa odsťahoval, tak sme tu sami. Má to výhody (hlučný sex) aj nevýhody (peniaze), ale v auguste si nájdeme niekoho iného a hádam s ním budeme vychádzať lepšie. Alebo aspoň ja by som si mohla nájsť inú prácu, kde mi budú lepšie platiť a potom by sme nemuseli. Nuž uvidíme. A vy?


2 Comments on “Júlový zhrn”

  1. Eliza says:

    jooooooooo ides do kolumbieeee supeeeeeer!!!!!!!!!!!! zastavte sa na miami za mnou pak, je tu super, su tu zadarmo drogy (ktore vam hadzu do drinkov vsade mozne, ani nemusite poziadat) :DDDD akoze seriozne ak by ste mali odbocku sem, tak daj vedet! 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s