Saturday night

Sedím doma a som lenivá a pohodlná a práve som odmietla pozvanie von na “girl´s night out” s mojím teplým kamošom (to boli jeho slová, ne moje). Akosi sa mi prieči predstava alkoholu. A to som mala na svoj posledný dovolenkový víkend ťažké plány, ale viete čo, je mi to jedno, veď to neni posledná berlínska sobota, či? (Kľudne to či vyslovte ako Judýínyiová – bože ako sa to píše? – ja to neviem.) Alebo mám ísť? Ech, keď ja neviem, nechcem byť zajtra zas rozjebaná, ako celý týždeň.

Inak som bola za posledných 24 hodín kurevsky kultúrna. Včera večer sme so spolubidlom boli v meste (donútila som ho ísť so mnou nakúpiť pár kokotín, mimo iného telefón, takže už konečne máme aj pevnú linku, chachacha, neviem síce či ju budem využívať aj na dačo iné, ako objednávanie sa k doktorom a volanie do práce že som chorá, ale keď už to máme v balíku, tak to musím využiť) a zastavili sme sa u toho vyššie spomínaného kamoša na kus reči požívanie alkoholických nápojov. Jeho byt je taký hotspot a hostel, kde sa premelie neskutočné množstvo ľudí, takže sme tam stretli nejakého Billyho z Juhoafrickej republiky aj s frajerkou (z Kolína) (ne toho českého, ale toho nad Rýnom, keď sa brala slepá mapa, ste chýbali, čóóó?), ktorý voľakedy v Berlíne žil a pozná sa so spolubidlom a oni nás zavolali na nejakú jazzovú jam session vo Friedrichshaine, kde boli ešte aj ďalší ľudia, takže sme chvíľu pobudli aj tam (skoro mi umrzla riť na drevených paletách, lebo to bolo v starej továrni, Nemci a tie ich industriálne zóny, božínku).

A dnes som bola na výstave o živote v Západnom Berlíne. Sledujte, kultúra jak hovado. Sama, lebo spolubidlo dnes skoro ráno letel do Londýna, v pondelok je súdne konanie (veď viete, rozvod). Tak som tu a čakám kým sa vráti. Zistili sme, že sme emocionálne labilní, keď sme jeden bez druhého, čo teda nie je zrovna výhodou, ale ako tomu možno zabrániť? Máte nejaké skúsenosti?

Bože a už len jeden deň a musím sa znova zapojiť do pracovného procesu, aby nestagnovala ekonomika. Kurvááááá!


2 Comments on “Saturday night”

  1. Dee says:

    “kurevsky kulturna” :DDDDDDDD MREM smiechom! 😀
    rozvod, oooooooo ano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • deadline says:

      oooh a inak, uz je naspat a za 6 tyzdnov budu rozvedeni, teda za pat uz 😀 ak sa henta neodvola, a spolubidlo ju uz vola len bitch 😀 inak veris tomu ze ona ani na ten sud nedosla??? len jej pravnicka!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s