Predvianočný

Akoby toho nebolo dosť, máme suseda ktorý má jebnuté malé potkany. A keďže ich nevenčí, lebo asi nemá čas, tak predvčerom začali o piatej ráno vyštekávať a neprestali až do siedmej a potom už štekali len s prestávkami až do jednej poobede (určite aj dlhšie, ale vtedy som odchádzala). Skoro ma rozhodilo, lebo mám tento týždeň neskoré smeny a nič ma nenasere viac, než keď sa nevyspím a zobudí ma dáka štekajúca kurva. (Napadlo ma, ako sa náš sused z Christinenstr. večne chodil sťažovať že sme hluční a zaželala som si, aby sme aj my mali radčej vedľa nejaké techno smažky, lebo tým môžete chodiť aspoň raz za hodinu vypičovať, ale čo so psom, ktorý je sám doma? (Troma psami.)

Hoci smažky by vám určite neotvorili, lebo keď je niekto na tripe, nemôžete to od neho čakať, no tak to zas ne, ale proste hlučnému susedovi môžete vypičovať a okrem toho len málo ľudí počúva hudbu o piatej ráno (ak s tým nezačali už večer) a vôbec…hlasná hudba mi nevadí tak ako štekajúce psy (a ziapajúci Afričania, ale o tom som písala už dávno).  Tak som nasrato lietala po byte ako fúria, spolubidlo ma utešoval po africky (nevedela som čo sa na to odpovedá tak mi povedal dve možnosti, lenže som už zas zabudla, takto to nedotiahnem na pravú africkú ženušku veru!) a snažil sa ma ukľudniť, ale ako už aj on si stihol všimnúť, ja keď som raz v ráži, pomôže len počkať, kým vychladnem, alebo sa unavím. Nakoniec som vyliezla na schodisko a zvrieskla tak, že sa zobudil celý dom (to som sa dozvedela neskôr z iného zdroja) v panike, že niekto umiera a napísala lístok nášmu kokotnému susedovi že “Spravte si dačo s tými psami, lebo ich vybavím ja!!!” Posledné dva dni je tu ticho jak v hrobe. Hm. Okrem toho som dostala od kolegu tip na jedovatú izbovú rastlinu, takže keď ich ešte raz nechá 24 hodín samých, budem musieť vymyslieť, ako sa k nim dostať. Inak ten sused je aj tak kokot a mám hneď dva dôvody prečo si to myslieť.

Prvý: Raz keď sme ja a spolubidlo neboli doma, zazvonil (lebo nám k nemu doručili dáke balíčky) a otvorila mu moja kamoška. Povedala, že celý čas nazízal do bytu a snažil sa zistiť, ako to tu vyzerá a hneď sa aj pozval, že niekedy príde na pivo, lebo by hrozne ten byt chcel vidieť. Alebo že či sa nemôže aspoň pozrieť. WTF??? What´s wrong with you people??!!

Druhý: Keď sme zas šli k nemu (z nejakého dôvodu nám všetky objednávky nechávajú uňho) pre balík, spiklenecky sa na nás pozrel a spýtal sa: “To čo tam fajčíte? Trávu?” (Trávu vyslovil, ako niečo strašné, akoby sme si pichali heroín a krv zo striekačky vystrekli na stenu alebo čo.) My sme prikývli (načo zatĺkať, keď to je jasné) a on že – mali by ste viac vetrať, lebo to cítiť až hore, niekto by sa mohol sťažovať. Hovoril to spôsobom, akoby teda jemu to nevadilo, ale určite všetkým ostatným.

Potom som sa dozvedela od D. (naša spolubývajúca), že vraj jej hovoril aj to, ako sa susedia veľa sťažujú na jeho psy, ktoré vraj stále štekajú (sú to také malé hnusné potkany, ešte som ich nevidela, ale to poznám po brechote, že sú malé…malé psy nemajú osobnosť, to mám chuť kopnúť, keď na mňa spustia) ale vraj to nie je až také zlé, že to oni preháňajú. Je úplne jasné, že potrebuje ľudí na svojej strane, ale teda má smolu. Pffffffffffff.

Ale posledné dva dni je ticho, tak možno pre začiatok postačil ten lístok. Viete čo? Mám už všetkého po krk. Nič ma neteší a chcem ísť domov (domov k mame). Budúci týžeň mám ďalší seminár, ale ani na ten sa neteším. Možno práve preto bude fajn. Aspoň dúfam, Niekedy sa cítim na nič súca, neschopná a ako taký ten povestný Ausländer. Nač som sa sem vôbec jebala? Mala som ísť pomáhať dakam do rozvojovej krajiny, to by aspoň malo nejaký význam a ne ako tu, odpovedať na otázky, prečo sme zablokovali webstránku nejakému nemeckému chmuľovi vyžranému (“Lebo si nezaplatil faktúru ty kokot, tak sa zobuď!!!”) Dajte mi už všetci pokoj, napustite mi vaňu a pustite mi piskot delfínov. Alebo mi fakt pichnite ten herák, alebo ma buchnite kladivom (ale nie po kolene, ale po hlave).


4 Comments on “Predvianočný”

 1. vimlapimla says:

  Piskot delfinov! 😀

  Inak, ty v hysterickej razi, uplne som si to predstavila. To bola urcite podivana 😀

 2. Dee says:

  Kks, ze male potkany, najprv som myslela, ze naozaj, hahaha 😀 som ti chcela pradit, ze sa mu vyhrazaj, ze ich das zamrazit do mraznicky, jak sme u Zelila nasli tie mysi v mraznicke 😀
  Ten liatok susedovi, do riti, ten LISTOK!!!! :DDDDDDD ZEMRELA SOM!!!! 😀 uctievam ta! 😀

  Moooja, čičík-čičík ^^ to bude dobreee…a inak zmena sa da urobit hocikedy (a ja sa kludne odjebem s tebou :D) :))) mas moju podporu!!! Daj vypoved ak mas mat z toho depresie!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s