Ako v pátek, tak vo svátek

To náramne sedí, lebo dnes je oboje. Navyše mám voľno, tož dôvod na bujarú oslavu. (Musela som v práci zaklamať, že cestujem, ale jebem im rite, inak by som musela od 10 do pol 7 drepieť v tej pakárni.)

Dnes je výročie toho, ako sa Nemčiská zjednotili, takže všetko je zavreté a keďže svieti slnko, kde tu sú nejaké open air party. Jedny z posledných, zima ide. Ako ja oslavujem deň nemeckej jednoty? Po asi 10 dňoch som sa vyspala dlhšie než 7 hodín (to je pre mňa essential, ja totiž potrebujem cca 9 hodín spánku minimálne každý druhý deň, inak som mrzutá a odnesú si to ostatní), po asi týždni som si zašukala (s hrôzou som si uvedomila, že tie reči o pracujúcich pároch, ktoré sú večer príliš unavené na sex nie sú len povery a som z toho zdesená) a teraz píšem koncept na svoj kurz angličtiny. Už mi riadne lepí, lebo zisťujem, že o gramatike viem viac-menej hovno, lebo rozprávam podľa pocitu (nuž…) a že som si odhryzla priveľké sústo (typické). Aj by som ho vypľula, ale neni kam. Tak teda píšem a robím tabuľku vo Worde, lebo Excellu rozumiem ako koza náklaďáku. Okrem toho nenávidím koncepty a nikdy som ich nevedela písať, hoci som vyštudovala pedagogiku. Akosi to po nás nikto poriadne nechcel. Šak aj moje doučká boli chaotické, ale to neznamená že boli neúčinné!!! Lenže inštitucionalizované učenie ma doháaňa k slzám. (Ani ne k slzám, ale k zúfalstvu a zúfalstvo zas do chladničky a veď to poznáte. Okrem toho som tento týždeň ukážkovo žrala, vždy o polnoci, alebo neskôr – napríklad cheesburger z nejakého fastfoodu, haMba!)

Ježííííš, nervy mám!

Inak včera som mala neskorú smenu a môj posledný telefonát sa ťahal 36 minút – až do konca. Našťastie si ten chlapík bol vedomý toho, že o 11 končíme, takže to nepreťahoval. Vlastne bola s ním celkom sranda, lebo sme sa vybavovali o kokotinách, teda v rámci témy ale on sa vlastne nevedel rozhodnúť čo chce a ja som mu len opakovala rôzne možnosti inými slovami. Až si nakoniec objednal server, zaprial mi dobrú noc a povedal, že bude snívať o mojom sladkom hlase (už predtým totiž povedal že mám veľmi príjemný hlas v telefóne, veľmi upokojujúci) (nemala by som radšej robiť na linke dôvery???) a oznámkoval hovor samými jednotkami (to som mu tak podprahovo vnútila, lenže nás stále bodujú, tak keď je šanca, treba ju využiť!) Aspoň dačo. Like a boss, ha!


2 Comments on “Ako v pátek, tak vo svátek”

  1. welcome to the club.-) a este ekd sa namiesto sexu zacnete bavit o tom, co treba nakupit, je dielo dokonane. a tie treningy budu super. len hovor vela cudzich slov, ktorym nikto nerozumie a budu sa hanbit spytat

  2. J. in Brazil says:

    A pak ze na customer servisu nepotrebujes vysokou skolu : )


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s