Piča vyjebaná skurvená už konečne odpálila do piče preč

Ospravedlňujem sa za ten nášup, ale hovoriť “fucking bitch” ma neuspokojuje na tej úrovni, ako to dokážu oné írečité slová. Nakoniec, Hviezdoslav mal pravdu, že neslobodno zanevrieť na svoju rodnú reč. A teraz: HURÁÁÁÁ!!! V nedeľu sa odjebala a je pokoj. Byt prestal čudne sladkasto zapáchať, odkedy tu neotravuje vzduch, ja som upratala (keď tam bola, neoplatilo sa to, lebo ona bola neskutočná bordelárka) a domov je konečne znova oázou pokoja.

Po piatku, kedy sme robili menšiu party, až kým sa tam sama nepozvala a nezabila atmosféru, až hostia postupne poodchádzali, bolo doma dusno. A tak jej začalo lepiť a v posledné dni sa snažila byť extrémne priateľská. Pozde, milý drozde, hneď ako si nájdeme nový byt, pôjdem ju nahlásiť a ona o ten svoj príde. Ja prídem o depozit, lenže to by sa mi stalo aj tak, lebo ona už začala šachovať a ak mám zamávať mojim 600 eurám ja, tak ona zamáva svojmu bytu, o ktorý sa tak strašne bojí. Pfff. Keď páchate dačo ilegálne, mali by ste sa uistiť, že ľudia, ktorí to o vás vedia, budú na vašej strane, alebo minimálne neutrálni.

V nedeľu som robila, takže som vstala a ona to využila a sedela v kuchyni, kým som raňajkovala a štebotala tam, akoby sme boli najlepšie kamošky, Nereagovala som a odpovedala “Hmmm”. Snažila sa, snažila, ale ako som už povedala, na to je neskoro. Vždy keď zistila, že prestrelila (v sobotu sme tu mali menšiu eskaláciu), začala byť priateľská, ale aj to vždy dokázala niečím posrať. Viete, občas sa jej podarilo vás trochu nalomiť, až ste si hovorili, že dokáže byť aj milá a potom tresla niečo veľmi hlúpe, takže ste vytriezveli. Ako tak mlela v nedeľu ráno, povedala niečo ako “V tvojom veku som aj ja verila na lásku” a potom ešte, že ak spolubidlo nebude upratovať, mám jej to napísať. (No comment.) No a jemu vraj pred odchodom povedala, že ak sa so mnou rozíde, má byť na mňa dobrý. Kde na toto došla? (A odkedy jej na mne záleží?) Vraj ju zrušil, že žiadny rozchod sa konať nebude a má na to rovno zabudnúť. V podstate keď sa na to tak pozerám spätne, celý čas sa nás snažila rozdeliť, ale podarilo sa sa jej akurát utužiť našu nenávisť voči nej. (Menšie príklady – mne stále hovorila, aký je spolubidlo šovinista a nič nevníma a tvári sa aký je on “chlap” v tom stredovekom zmysle a jemu zas hovorila, že som hlúpa, že mi to pomaly myslí a ešte asi kopu vecí, ktoré mi on ani nechce povedať.) Chudera.

Každopádne, vypadla. A samozrejme nám zakázala používať jej izbu (chcela nás donútiť podpísať papier, že ak použijeme jej izbu alebo nábytok z jej izby, povedie to k hodinovej výpovedi zmluvy, ale to je ilegálne a odmietli sme). Hneď včera k nám zavítal Elizin kamoš, ktorý hľadá ubytko v Berlíne a kde inde by sa umiestnil v ťažkých začiatkoch, ak ne v našom azylovom dome, haha. Takže sme ho ubytovali v jej izbe, cítim nemiestnu satisfakciu. Piča jedna.

Inak neviem či som tu už spomínala, ako som s ňou mala hádku o tom, že nesmiem používať jej policu v kúpeľni, hoci tam 18 mesiacov nie je. (Nevymýšľam si.) No a nasledovala výmena názorov o tom, že čo tam zostane a čo nie. Lebo jej byt je ako vetešníctvo a ona mi pičovala, že z vecí neutieram prach. Namietla som, že nevidím dôvod, prečo by som mala každý týždeň utierať prach z milióna téglikov, ktoré nie sú moje a prečo tie veci nedá do krabice, z ktorej sa prach utiera podstatne jednoduchšie. Rovnako jej žehlička a fén. Mám vlastný a žehličku má spolubidlo (aj tak ju nepoužívame), takže som navrhla, nech to odloží, aby to tu nezavadzalo. Ona nechcela, lebo to “patrí k vybaveniu bytu” a proste to tu musí byť a hotovo. (Samozrejme, to dáva zmysel, popojedem.) Na druhej strane nám vytkla, že riad je omlátený a tak polovicu z neho zbalila a skryla. A rovnako pár iných vecí ako nože (nechala nám len dva a už nemáme nôž na chleba…) a misy a mixér (a to nepatrí k vybaveniu bytu???). Dokonca odpratala aj taký ten babkovský vozíček na nákupy (viete, taká tá taška na kolieskach s ktorou penzisti chodia do Lidla), lebo spolubidlo to používal, keď šiel nakupovať chlast (kto už niekedy trepal z obchodu bedňu piva v rukách, vie to oceniť). Najprv povedala, že ak to pokazí, musí jej kúpiť nový (ja neviem, ako by to mal pokaziť, ale veď nechajme to) a potom ho radšej zabavila. Tak ako odo mňa žiada, aby som jej kúpila novú stoličku, lebo jedna sa zlomila. Nechajte ma povedať vám background story. Tá stolička bola absolútne fucked up a keď tu boli moje kamošky, jednoducho sa zlomila pod Vranou, ktorá na nej nevinne sedela. Mala by som od tej puče chcieť, aby zaplatila Vrane bolestné, lebo si skoro zlomila väzy. Ale ona na to – tvoja kamoška ju zlomila, takže kúpiš novú. (Ešte aj novú!!!! Chcela by som nájsť nejakú na smetisku a dotrepať ju sem, lebo to by ju vytočilo, ale aj tak ju chceme udať, neoplatí sa sem nič vláčiť.)

No deti, príbehy o čarodejnici sa končia, svet sa zase stal obyčajným, koniec rozprávky. Vďakabohu. Kto niekedy čítal Dobšinského, vie aké to boli krváky.


9 Comments on “Piča vyjebaná skurvená už konečne odpálila do piče preč”

 1. J. in Brazil says:

  och, takze od reportu s picou prejdes plynule k reportum z berlinskych vecirku? sorry za ten recept tam, snad z toho nebudou problemy (mela jsem s nejakym casopisem o vareni vycpani nadobi tusim, jak jsem to stehovala) ale btw jestli jste se zvladli vylhat z ceskeho receptu v nemeckem byte kde zije slovenka a african, tak myslim ze je to zkusenost na urovni maturity 😀 jinak ,,Keď páchate dačo ilegálne, mali by ste sa uistiť, že ľudia, ktorí to o vás vedia, budú na vašej strane, alebo minimálne neutrálni” mi pripomina ‘If you can’t be good…Be careful’ to ma v podpisu nekdo na freiercafe.net (ctu berichty misto denniho tisku 🙂 )

 2. Dee says:

  Jeziiiis neeee 😀 Na castiach s ludovou slovesnostou sa mimoriadne zabavam 😀 To nepouzivanie police asi nepochopi nik, tak sa nad tym anj nebudem zamyslat 😀 som zvedava ci vam z indie posle pohladnicu alebo take daco 😀

  Ako sa byva so Zelilom? On je hrozne fajn, vie o tom ze byva v jezibabinom domku? 😀 btw, teraz sa z jednej strany citim zle, ze snat vas to neotravuje atd :O pozdrav ho a pssst o mojich intimnych veciach (vlastne, tie podstatne ajtak vie:D) 😀

  • deadline says:

   hahahahaha, o tvojich intimnych veciach sme sa nebavili. vie, aj sa trochu obaval ze ci je to ok a ja ze hej, lebo citim ohromnu satisfakciu ze hned po jej odchode sme porusili jej debilne pravidla 😀 on je super, prvy vecer sme sa hned opili (ale len tak decentne) a on (ako kazdy) nechapal ako moze spolubidlo tolko hulit a pritom byt pricetny (nuz…haha).
   ona nam z indie neposle urcite nic, ani nechceme, dokonca sm vyhodila jej jedlo, a to ja neznasam vyhadzovanie jedla ale ja nedokazem jest nieco co ona nacala (ako maslo a jogurt a tak…).

 3. Sheena says:

  No konečne! gratulujem k pokoju 🙂

 4. sa z teba stane expertka na najomne pravo.Moja rec, nic nepodpisovat

  • deadline says:

   chacha. inak to je spolubidlova zasluha lebo ja sa jej bojim (ona vyzaruje taku zlobu a ja som vo vojej podstate placha, ja mam len vela reci =). ale on jej vypicoval, pisomne (velmi mudre) a vzal ma pod svoju ochranu takze sa ho uz ani oslovit neodvazila a skusala to na mna…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s