Crazy bitch

Nájomníčka je späť. Našťastie len na krátko. Viete, ja som počula, že je absolútne švihnutá, ale ona je viac než to! Je to hnusná stará zatrpknutá stará drzá stará zoschnutá piča. Piča. Piča jebnutá.

Doplazila sa z Indie vo štvrtok. Došla som domov z práce o pol 12 v noci a ona sedela u spolubidla, spolu fajčili a ona mu vyprávala nejaké historky. Mňa okrem podania ruky ignorovala. Sedela som s nimi asi hodinku, spolubidlo na mňa občas súcitne pozrel a potom som šla bez slova spať. Došiel za mnou asi za hoďku a povedala som mu, že ju nemusím. On na to – viem. (Neviem či to bolo tak očividné, keď som si odsadla z postele na kreslo s prekríženými rukami a nohami…?)

Na druhý deň ráno sme mali prvý konflikt. Bez pozdravu začala do mňa pičovať, že je pokazené splachovanie na hajzli.

Ja: Fakt? Pokazilo sa dnes? (Nebola som si za celých 11 mesiacov vedomá toho, že je na ňom niečo pokazené.)
Ona: Ne, je pokazené celý čas.
Ja: ale ono to tak bolo, keď som prišla, ako som mala vedieť že je pokazené?
Ona: Neklam, čo je to prvá tolatea, ktorú si v živote stretla?
Ja: Nie, ale doma sme mali iné… (nenechala ma dokončiť)
Ona: VŠETKY záchody v Európe sú takéto, jak by si to mohla nevedieť?! (Aha.)
Ja: Ale keď to tak už bolo a nevedela som že to má fungovať inak, ako som mohla vedieť že to je pokazené?
Ona: Je to pokazené a dobre to vieš a mala si mi to povedať a dať do opraviť, ja len hovorím, že to neni moja vina, vy tú minutú vodu zaplatíte! (Ako keby sme ju doteraz neplatili.)
Ja: Ok.
Ona: Neni to moja vina, je to vaša vina, zaplatíte to vy!!!
Ja: Ok.
Ona: Jaké ok? Ide to na váš účet, keď sa nestaráte!!!
Ja: Dobre.
Ona: Ch.!!!! Ona už má so mnou krízu!!!! A bežala za spolubidlom. Vypičovala aj jemu, on povedal, že netušil že je to pokazené a ja som už nepočúvala, ale v podstate šlo zas to isté. (Nakoniec som zistila čo myslela, to je taký ten inteligentný hajzel, že môžte zastaviť splachovanie v polke, aby sa nemíňala voda, lenže mňa to vôbec nenapadlo, aj keď asi malo, lebo VŠETKY záchody v Európe sú také.)

Potom šiel spolubidlo do práce a ja som sedela s ňou v kuchyni, lebo som nechcela byť nezdvorilá. Počúvala som jej kecy o nejakých ľuďoch, ktorých nepoznám a nechcem poznať a ani ma to nezaujíma a potom plynule prešla do pičungu, čo je tu všetko špinavé a že jej stolička je v kuchyni (dali sme ju tam, lebo tie kuchynské sú úplne rozpadnuté a rozviklané, takže sa bojíte že sa zjebete a zostanete ležať na kôpke dreva) a “je používaná”. Ďalej, že všade sú pavučiny (sláva, je leto!) (a nie sú všade, ale máme vysoké stropy, takže tam hore tak často nevymetáme). Že tie pokazené stoličky sme mali opraviť. (Pre vašu info, tie majú minimálne 20 rokov a sú proste rozviklané, pomôže len kúpiť nové.) Ďalej, že kde je druhá modrá stolička z kuchyne.

Ja: V moje izbe je jedna modrá.
Ona: Ale tá patrí do kuchyne.
Ja: Keď som sa nasťahovala, bola v mojej izbe.
Ona: Nájdi si inú výhovorku. Tá modrá patrí do kuchyne.
Ja: Ale odkiaľ som to mala vedieť?
Ona: Nevyhováraj sa stále, patrí do kuchyne.
Ja: A to ju nesmiem požívať?
Ona: Patrí do kuchyne.

Mala som pocit, že sa rozprávam s pokazeným verklíkom. Nakoniec som povedala, že sa ponáhľam do posilky a zdúchla. Keď som sa vrátila, dostala som ďalšiu prednášku (bola som hrozne hladná a varila som a ona bola v kuchyni takže som nemohla ujsť, ale kým som dovarila, bolo mi z jej kecov tak zle, že som to do seba natlačila nasilu, lebo som nechcela byť nezdvorilá a robiť drámu). Pričom ona je ne že nezdvorilá, ona je vyslovene drzá. Napríklad v kúpeľni som mala zabraté dve poličky a ona proste moje veci z jednej z nich zmietla (vyslovene zmietla a nahádzala inam, musela som zhľadúvať sponky a pinzetu atď), okrem toho som mala topánky v igelitkách na jednej inej polici na chodbe (predtým na nej nič nebolo) a to hodila na zem (stále na tej polici nič neni). Jedna z prvých vecí ktoré mi povedala bolo, že neznáša ženské podnájomníčky. Chápete? Čo chcela odo mňa vlastne počuť? Je to jebnutá piča.

Potom som šla do práce a vrátila sa až v sobotu o jednej poobede, lebo sme hneď odtiaľ šli žiť. Celú sobotu sme prespali, len keď sme na chvíľu vyliezli, vyliezla aj ona a začala pičovať, že kedy budeme upratovať. Je ako taký SS-ák. Ešte horšia. A to nevie, že dnes cestujem na týždeň do piče preč. Ani jej to nebudem hovoriť, proste sa vyparím. Je s ňou na nevydržanie, som nekonečne šťastná, že môj seminár je zrovna v tom čase, keď je tu.

A inak aby ste si nemysleli, že aká je ona poriadna. Za prvé vypila moje mlieko, používa môj olivový olej, sladí si kávu mojím cukrom a zožrala mi štyri žemle. A keď si sladí tú kávu, cukor je rozsypaný po celej kuchyni. Nenávidím ju a to ja teda taká nejsom. Ale ešte sa tuším nikomu nepodarilo, aby mi z neho došlo tak zle, že nevládzem jesť. Je to hnusný energetický upír.


6 Comments on “Crazy bitch”

 1. vimlapimla says:

  Jezisikriste, to je este horsie, ako tie Chrisove historky o nej. Drz sa a nezabi ju!

 2. Chérie says:

  to je čo za kravu???

 3. to je este vacsia pica ako sme myslela, normalne som rada, ze som tam nebola

 4. J. in Brazil says:

  jeste jsi zapomnela zminit, jestli je stara : )

  drz se no! myslim na tebe

 5. Sheena says:

  zabiť a zakopať!

 6. Dee says:

  kks, to nemyslíš vážne! to čo je za kravu? asi nemá žiadneho chlapa, čo? závidí ti, že si mladá, pekná a šukaná!
  tu ma napadá, že niekto mi hovoril historku o niekom, kto býval u dakoho zlého a bral mu/jej veci a že do vśetkých tekutých nápojov ten človek popridával preháňadlo a on/ona sa stravoval nikdy nie doma 🙂 možno načase vyskúšať, nech to mám potom z prvej ruky 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s