Elektronische 2samkeit

Vyjebaný kábel dojčland sa zahráva s mojou trpezlivosťou. Internet fungoval štyri dni a potom zasa prdol. Nasratá som volala so ich call centra (neznášam volať do call centier, lebo viem ako to tam chodí), nech niečo urobia. Lenže oni cez víkend samozrejme neurobia nič. No a momentálne to čiastočne funguje, čiastočne vypadáva, ale dnes som dosiahla vnútorného pokoja a snažila sa nenasrať. Celkom mi to šlo.

Včera bol veľmi dobrý deň, napriek tomu, že som bola v práci. Nejak rýchlo to ubehlo a večer sa konala firemná žúrka. Zozbierali sme sa partia, čo si dobre rozumieme a občas spolu chlastávame a vyrazili sme tam, lebo boli sľúbené nejaké free drinky. (Mizerné, lebo len tri.) Takže sme sa zadarmo najedli a vzali si po tri pivá a zase sa vyparili, lebo to tam bolo o ničom, ale my sme aj tak neplánovali ostať. Na Ostkreuz sa konala open air party, kam sme sa dohrabali a potom sedeli na zemi, pili Sterniho a húlili. Až kým nedošla polícia, že nech všetci tiahnu do piče. To je najlepšie na ilegálnych party, že nikdy neviete kedy skončia, ale zasa som sa zoznámila s nejakými novými ľuďmi. Moji kolegovia šli potom domov, lebo dnes museli robiť a ja som vyrazila s dákymi dvoma chalanmi ďalej.

Konečne som sa dostala do Wilde Renate. To je brutálny klub! Je v normálnom obytnom dome, takže má asi tri poschodia a sú tam rôzne malé miestnosti, kachľová pec a dokonca aj taká pec na varenie, absolútne úžasné ambiente. Chvíľu som tancovala a potom som tých dvoch už nenašla. Tak som sa tam trochu prepletala a keď som zbadala na schodoch sedieť zaujímavého jebača, vycítila som svoju šancu a prisadla som si k nemu. Celé to bolo absolútne…entspannt. Celú noc sme sa bozkávali a chodili z jednej miestnosti do druhej, potom bol menší making out na hajzloch, ale ja som bola pri zmysloch (ne ako inkoedy) a odmietla som nabídku kvalitního sexu. Ale má moje číslo a snáď sa ozve. Taký open relationship má nesporné výhody, lebo dneska som to všetko porozprávala spolubidlovi a on že “som rád, že si sa bavila”. No povedzte, presne pre mňa.

Ráno som šla domov asi o šiestej a cítila som sa bohovsky vyrovnane. No a dnes som dokonca stihla dokončiť jednu prácu a ísť sa e3te aj opaľovať do parku (lebo pár hodín nešiel net, haha). Po dvoch týžňoch, čo som mala výkyvy nálad jak ženská v prechode sa znova cítim lepšie. A nabudúci týždeň organizuje open air môj kolega DJ a chce začať na svitaní! Rozmýšľam, či mám ísť už v noci, alebo až nadránom ale na rozhodovanie mám ešte päť dní.


2 Comments on “Elektronische 2samkeit”

  1. J. in Brazil says:

    ja jsem si myslela ze te casove vytezuje spolubydlo a ono problemy s internetem : )


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s