Farben der Nacht

Ani som si nevšimla, že naposledy som písala tak dávno, ale to preto, že mi mladosť preteká pomedzi prsty kým čakám na výťah v práci a podobné záležitosti. Deti, deti. Návštevy máme šťastne za sebou a momentálne sme tento víkend sami, absolútne nezvyčajné. Dom je nejaký prázdny. Mladý zapadol do našej podivnej komunity a ani nechceme, aby odišiel. Je s ním brutálna sranda, vlastne sa mi zdá, že sa mi od smiechu začínajú robiť svaly na bruchu. Povedali sme mu, že by sme si mali nájsť byt všetci traja a spraviť WG spolu, lebo taká perfektná konštelácia sa hľadá dlho! Ale pri našej angažovanosti neviem kedy sa k niečomu dopracujeme.

Včera som bola na party u kolegu. Bola to vlastne kolaudačka a pozval dosť ľudí, ale akosi sa na to všetci vyjebali (ja to dobre poznám a preto už nijaké party neorganizujem) a boli sme len štyria. Ale zato taká zostava, čo častejšie chodieva spolu von a zdá sa mi že to tak bolo aj lepšie. Bola som jediná žena s troma chlapmi, takže som sa vyhrievala v žiare pozornosti, aj s rukami na kolienkach (na každom ruka niekoho iného), to keď už bolo čo to popité. Ale zakončili sme to vo všetkej slušnosti, lebo ja som nadránom zalomila na gauči. Zobudila som sa na to, ako sa Kolega Ponožka obúva a začala sa hrabať, že idem s ním, lebo ideme na rovnakú zastávku, Kolega Hráč (ktorý organizoval party) ma presviedčal, nech tam zostanem prespať, lenže ja viem dobre o čo mu ide a nechcela som sa dostať do trápnej situácie, takže som zdúchla ako gáfor (Vlkolínsky). Dneska mi vypisoval, nech dojdem, že ešte tam je fľaša vína, čo som doniesla, ale som sa vyhovorila, že mám robotu (trt som mala…ešte som sa aj nahlásila že som chorá, lebo dnes som došla domov o šiestej ráno a v takom stave teda som do práce ísť nechcela). Ale nevyhnem sa mu, stretneme sa zajtra. Pre jeho aj moje dobro a pokojný spánok dúfam, že nič nezačne skúšať, lebo stačí jeden, s ktorým sa tvárime že sa nepoznáme. Baj de vej, aj o Borcovi bola reč, chalani ho zdrbali, že je debil, ako si zo mňa robí srandu kvôli prízvuku a že keď som po ňom onehdy hodila svoj diár, tak si to zaslúžil. Radšej som nevyťahovala historku o spoločnej noci, sama sa hanbím, že som spala s niekým kto má na fejsi profilovku, ako sa sám fotí mobilom v kúpeľňovom zrkadle.

O pracovných sračkách sa mi teraz nechce, ale sú to sračky riadne, takže sa k tomu zrejme dostanem nabudúce. Keď sa pozviecham. lebo momentálne sa mi nechce nič a mám fázu quo vadis, alebo teda skôr quo vadis tak pomaly. Ale alibisticky si poviem – všetko chce svoj čas. A teraz sa porúčam, musím ešte napísať pár mailov a listov.


2 Comments on “Farben der Nacht”

  1. Dee says:

    cooo coooo!!!! sex s niekym kto ma profilovku s mobilom v zrkadle???!!! :DDDD bol to aspon dobry sex?


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s