Tralala

Dnes som bola prvýkrát tak naozajsky berlínsky nakupovať (uf, a teraz by som sa mala vo všetkom vyfotiť v kúpeľni a postnúť to aj s duckfaceom, ideálne bude za mnou hajzlová misa a v nej nasrané…sa smejete, ale to býva). V západnom Berlíne. Haha. Odviezla som sa na Ku´Damm a tam som chcela utrácať a viete čo som zohnala? Akurát tak depku, že som nechutne vyžraná. A to celkom zadarmo. Vzhľadom na to, že som bola hladná a vtedy sa vždy cítim trochu chudšie (poznáte to?), je to učinená katastrofa. Okrem toho som sa v polovici obchodov cítila ako chudobná (a tučná) príbuzná. (Až kým som nezačula dve Češky, kým som stála v rade pri pokladni, ako prerátavajú cenu nejakej peňaženky do korún a výsledkom bolo “Stojí to 446 korun…tak to tady necháme.” Hneď som sa cítila lepšie, že sa tam pohybujú nejaké spriaznené duše.)

No zas aby som nebola melodramatická, mám aj nejaké tričká (dve z toho sú basic, čiže sa nerátajú…ale keď je absolútne nemožné zohnať niečo keď máte pár sto kíl navyše a nechcete, aby si to hneď každý všimol a zároveň chcete vyzerať moderne…kurva je to tak ťažké pre tých teplých návrhárov pochopiť, že ženy majú krivky???) a jeden taký…ehm zvršok. Neviem ako to nazvať, na vešiaku to vypadalo príšerne, ale momentálne mám takú taktiku, že to, čo na vešiaku vypadá zle, berem so sebou a v 75% prípadoch to na mne vyzerá fakt dobre. Ak ne, nejsom sklamaná. Naopak je to s vecami čo sú na figurínach, lebo tie sú akosi zrejme myslené pre anorektickejšie založené postavy. A to ja nejsom, ja som…eh…sexy on the right places, viete ako. (Aj ja chcem byť anorektická!!! Aspoň trošku!)

Bola som tam tri hodiny a nevidela som všetky obchody, zato niektoré aj trikrát (mám takú potrebu vliezť do každého Manga, ktoré mi skríži cestu) a už viem, kam vezmem nakupovať slepačí výbor. Okrem toho to bude zároveň aj kultúrne, lebo sa v tej časti nachádza Gedächtniskirche a ZOO (takže to bude aj…ech…botanicky-zoologicky-naturálne). Som so sebou nadmieru spokojná, ako postupujem vo vytváraní itineráru. Zatiaľ teda len v hlave, ale už nadobúda nejakú konkrétnu formu.

K môjmu chaotickému milostnému životu vám poviem len toľko, že za posledné dva dni som si super pokecala so spolubidlovou ženou, keď on pri tom nebol. Ten chlap má seriózne issues, ale ne s ostatnými, ale sám so sebou. Vraj mu nejaká kamoška povedala, že by mal nosiť taký nápis jak býva na cigaretách, že “vážne škodí vám a ostatným okolo vás”. To teda by naozaj mal.

A ešte jedna zásadná novinka – dnes som si pridala mamu na fejsbuku a neviem, či to nebola fatálna chyba, ale keď som predtým opatrne scrollovala, tak som zistila, že už v statusoch toľko nenadávam, nepíšem, že som chlastala, keď som nemala a ani iné trápnosti, takže možno mi toto ešte trochu pomôže k nejakej prirodzenej cenzúre.


5 Comments on “Tralala”

 1. Alice says:

  “Okrem toho som sa v polovici obchodov cítila ako chudobná (a tučná) príbuzná.” cha to mám skoro stejný – teda já se tak cejtim ve všech… radši nechodit – a utrácim v tichosti na asosu 😀

 2. vimlapimla says:

  anorekticky zalozena postava 😀 ale musis nas vziat vela nakupovat, lebo ja uz som presla 2 mesta, slovom dve (viden a bratislavu) a nekupila som si nic okrem sportovej podrpsenky.

  • deadline says:

   mi hovor nieco o tom…posnazim sa 😀 hentam sa da stravit cely den…ale po troch hodinach som bola sick, takze zoo nam mozno dobre padne, trosku si pozret hrochy a slony, skoro jak do zrkadla 😀

 3. ja som skusala byt anorekticka ale vydrzalasom to dve hodiny a potom som zacala byt hladna, tak som to presunula


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s