Fuck your luck

Mám plnú hlavu kokotín a väčšinou tie kokotiny formulujem do facebookových statusov (čo je samo o sebe diagnóza, nemyslíte?) ale našťastie sa celkom ovládam a nepostujem to. Nemusí každý vedieť, že som samožer a ešte trochu švihnutá, stačí keď to viete vy. Pre tých, čo nepochopili, uvediem príklad: “Lanské snehy môžete šňupať aj dnes” alebo “Jediné v čom vynikám je rozbíjanie vzťahov”. Ehm. Tomu druhému by som sa teraz chcela venovať. (Totiž tomu prvému tiež, ale ne o tom písať, chachacha.) (No, k veci.)

Viete, ako vo filmoch vždy býva milostný trojuholník a jedna z nich je vždy tá bitch? Tak ja som tá bitch. (Ale možno to súvisí s tým, že moji chlapi sú väčšinou assholes.) A aby nebola nuda, I´m taking it to the next level a zabudnite na trojuholník, ja vlezem rovno do päťuholníka. Točíme sa okolo neho ako satelity. Každá má svoje dôvody, však. Kľudne ma označte za egoistu a hoďte po mne kameňom, až tak ma to nerozhodí, lebo ako som už raz spomínala, moje svedomie má obmedzené privacy settings, acces denied, proste už mu ani nechodievam povedať “Ahoj, ako je tam v tej zatuchnutej pivnici?”

CC sa rozišla so spolubidlom.

Spolubidlova žena sa minulý štvrtok zjavila all of sudden a zostáva tu dva týždne. Ide ma z toho poraziť. Ak niekto z vás hľadá námet na telenovelu, nech sa páči! Spolubidlo je z jej návštevy ešte menej nadšený než ja a hrá typického asshole, že ostatní by sa mohli k nemu chodiť učiť. Kradneme si chvíle v kuchyni, ráno na zastávke metra (kde sa na seba lepíme 10 minút ako teenageri, čo ich rodičia sú Montekovci a Capuletovci, takže sa musia vždy niekam vypariť) – a to kvôli tomu neváhame vstať skôr aby sme vypadli z domu spolu. Je to veľmi intenzívne, nebezpečné a sexi. Poznáte to, zakázané ovocie a all that shit. (Hoďte už ten kameň, vidím, ako vám cuká rukou.)

Highlight nastal včera, keď on nebol doma a ona došla do mojej izby, či sa ma môže niečo spýtať. Krv vo mne zamrzla a dúfala som, že tie lekcie divadla mi na niečo boli. Týkalo sa to ale viac spolubidla a jeho depresívnych fáz, kedy nevylieza z postele a all that shit a ona to zakončila slovami, že “ďakujem, že sa trochu oňho staráš, aby občas vyliezol”. Silná káva, to vám hovorím. Kŕčovitý úsmev na perách a hlavou mi prebehlo “a keby si ešte vedela ako” a cítila som sa…ako tá bitch.

Kam toto ešte povedie??? Ja to asi ani nechcem vedieť.


6 Comments on “Fuck your luck”

 1. Sheena says:

  ja kamene hádzať nemožem ale je to vtipné celé 😀 ako som už hovorila ja som sa do niečoho podobného zamotala tiež, ono to bol vlastne v konečnom asi aj 20 uholník, argentínski tvorcovia telenoviel by pri písaní tohto “príbehu” asi všetko vzdali rovno:D vtipné je že ja som sa miestami síce tiež cítila ako tá bitch ale v konečnom dosledku som vlastne asi bola obeť, resp. tá hrdinka 😀 je mi strašne ľúto že je stále príliš nebezpečné zverejniť celú tú story len tak na internet lebo to je jedna z vecí o ktoré by som sa úplne mrte podelila 😀 musím vymyslieť nejaký mrte tajný zaheslovaný flek kde to možem dať aby sa to nedostalo do nesprávnych rúk 😀

  • deadline says:

   ano, prosiiiim! 😀 btw henta zenska mi obila krasny hrncek z irska!!! uznaj. neviem ci to ma byt tajna pomsta, alebo co.

   • Sheena says:

    mala si jej ho obiť o hlavu 😀 uplne som teraz na to namotana že to musim spisat:D niečo na pokračovanie kde vysypem všetko čo nemožem povedat verejne:D ale existuje niečo také kde možeš cely článok zaheslovat?:D

   • deadline says:

    na wordpress ano

 2. no pokial sa aspn habnis tak je to ok:-)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s