Feeling good I got sunshine

V sobotu sme žili po berlínsky. Najprv sa zozbierala veselá chasa u nás v kuchyni (pozostávajúca z Carol a jej kamošky, ktoré došli z Jeny len kvôli party), mňa a spolubidla, Roberta a Serja a ešte nejakých ich kamarátov. Najprv sme sa nalievali a čím sme boli nacenganejší, tým menej sme sa so spolubidlom kontrolovali (lebo obyčajne sa na verejnosti tvárime že sme len…ehm spolubývajúci). No ak si nikto nič nevšimol u nás, tak na Alexanderplatz, keď sme čakali metro, nás všetci mohli vidieť vo vášnivom objatí (nuž…) a teda už to bolo jedno.

Ako vždy, keď sme veľká skupina, bolo to hrozne neorganizované a chaotické, až nakoniec sa menšia skupinka odtrhla (tá kde som bola ja, samozrejme neviem čo robili ostatní) a prešli sme polku Berlína, kým nás niekam vpustili (a aj to bola lesbická party, neviem prečo vždy keď sa niekam vyberiem, tak je to zrovna lesbická party, kokšo). Nadránom nás ale vyhodili z úplne iného klubu, tak ja neviem, čo sa medzitým dialo.

Teda takto, nejaké útržky: pili sme, pili sme, pili sme, veľa sme tancovali, ja som lietala kade-tade a v istom momente ma na hajzloch chcel nejaký dealer vymeniť za drogy. Našťastie môj spolubidlo sa ma zastal a dobre že sa tam nestrhla rvačka (“This is MY girl, so fuck off!!!”) a potom sme asi zmizli. Viete, čo sa mi páči, že tu nikoho nesere, čo sa na tých hajzloch vlastne deje. Ochranka stojí predo dvermi a keď sa raz dostanete dnu, môžte robiť čo chcete. Okrem toho sme mali so spolubidlom vážnu diskusiu, ale on si vačšinu nepamätá a ja mu to za triezva nechcem opakovať.

Ráno keď vypli zábavu a DJ sa spakoval, postavila som sa na pódium a NAHLAS spievala “Nein Mann, ich will noch nicht gehen, lass uns noch ein bisschen tanzen!”, potom som sa uklonila ako na školskej besiedke a pokojne opustila priestory klubu. Tých päť a pol sfetovaných, čo tam ešte boli, si pozreli moje predstavenie, ale za boha si nespomeniem, či tlieskali. Pred bránou mali gauč, kde sme ležali, kým sme zistili, že Carolina sa aj s kamoškou medzičasom dakam vyparili (dobré, lebo spali u mňa a auto do Jeny im šlo o druhej poobede). Tak sme sa zdvihli a šli do Mauerparku, kde sme asi dve hodiny spali na slniečku ako socky. Blší trh v plnom prúde. Boli sme traja – ja, spolubidlo a nejaký Arab, čo som sa s ním zoznámila a potom som ho všade ťahala so sebou.

Alebo on sa ťahal a kluci pochopte to, von mně děsně chtěl…ale neviem či len proste ignoroval, ako sme sa so spolubidlom na seba lepili. My sme mu okrem toho celý čas rozprávali somariny – napríklad, že sme súrodenci (“Naaah…” “Yeees, man, look how similar we are!!!”) alebo že on si ma vezme a budeme mať blonďaté deti s modrými očami (náš klasický vtip, začíname to väčšinou keď je okolo miliarda ľudí a potom na seba vykrikujeme veci ako “Keby si ma milovala, čítala by si mi myšlienky!” alebo “Sľuboval si mi že naše deti budú blond!”). Nakoniec sa Arab vzdal a radšej neodpovedal. Ale asi sme mu prišli celkom vtipní. Alebo to formulujem takto – asi sa mu páčim, lebo od soboty mi stihol už dvakrát zavolať. Nevadí, na nejakú kávičku sa nechám pozvať.

Ozaj, viete čo? Rozhodli sme sa pre mesačný detox! Od prvého apríla (a neni to vtip) nepijeme a nehúlime a chcem to vydržať až do konca mesiaca. Dôvod je, že mittlerweile húlime extrémne množstvá trávy a nič nám z toho neni. Nejak sa to míňa účinku. A to nikto nechce. Takže chceme zistiť, čo sa stane po mesiaci. Deti, trvá to zatiaľ len dva dni, ale už sa teším na prvého mája.


2 Comments on “Feeling good I got sunshine”

  1. J. in Brazil says:

    “Sľuboval si mi že naše deti budú blond!” – jste sice hrisny prasata ale tohle me rozsekalo 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s