Muž v domácnosti II.

Okrem neupratovania má muž v domácnosti nesporné výhody (teda okrem toho, že v chladničke je vždy nejaké pivo). Dnes mi Ikea doručila posteľ, čo som si bola v stredu kúpiť (neni pekná, ale bola lacná a hlavne je to posteľ a je to prvá posteľ, čo som si kúpila ua vlastné prachy, takže ju MILUJEM) a poobede sme ju postavili. Postavili znamená, že spolubidlo staval a ja som postávala okolo (a podávala mu skrutky).

Môj otec mi vždy otĺkal o hlavu, že sa mám naučiť podobné veci robiť sama, lebo nebudem navždy bývať s nimi (najviac ho vytáčalo, keď on mne dačo montoval a ja som bola na nete a ani som sa nezaujímala čo robí a vtedy hundral “Tak sa aspoň pozeraj ako to robím!”) a jedného dňa si budem musieť dačo opraviť alebo zložiť a budem v péčku. A ja som vždy odpovedala – šak ale to pre mňa spraví nejaký chlap! A on na to – a čo keď budeš bývať sama? Ja som to vždy nejak zahovorila a viete, ten deň ešte nenastal. Ja mám ohromný talent presvedčiť ľudí, aby pre mňa niečo spravili. (Ja ani neviem ako to presne robím, ale funguje to.) Preto nakoniec z “Pomôžeš mi zmontovať posteľ?” bolo to, že som pomáhala ja jemu. Viem že som sexistická, ale keď to funguje!

Ja som oveľa lepšia v pečení koláčov ako poďakovanie za prácu (a ešte viem aj nezabudnuteľný blowjob, kedy vidíte hviezdy, mesiac aj slnko a čo ja viem čo ešte). Takže si myslím, že taký deň, že budem musieť sama použiť vŕtačku nastane, až keď budem stará vráskavá kraksňa, bože uchovaj. Inak, taká infoška zo zákulisia, tá posteľ je ešte stále panenská, hehe. (Ale dlho nebude.)


4 Comments on “Muž v domácnosti II.”

  1. pockaj to myslis vazne ze ikea sa da objednat? sa poserem,ja chceeeeem

    • deadline says:

      hej, da sa cez net, ale ja som tam bola osobne, ale kedze nemam auto, tak som si to nechala dorucit, lebo predstava ze to budem tahat na chrbte (hoci mam cernocha doma, hahaha) ma nelakala. Ale vela veci mozes aj online. (ale ja som si to chcela kuknut a ohmatat, heh)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s