Am Ende tut es weh

Tento týždeň som lenivo začala a lenivo aj pokračujem, akosi sa mi nič nechce a som nejaká pokrčená. Dnes som sa vydrbala na posilku, hoci som celý deň vláčila so sebou veci. Radšej som sa nažrala. Spásla som porciu uhľohydrátov, čo by nasýtila čínsku armádu a teraz tlačím ešte kekse, ale už mi začína byť zle. Plán na dnes je ešte nalakovať si nechty, na viac sa nezmôžem.

Tú prácu som nedostala a myslím, že moje podklady ani nečítali (a to som sa fakt snažila, I wrote the shit out of it!). Lebo odpoveď mi povedali jeden deň po deadline, že už niekoho vybrali. Tak neviem. Nevadí, asi som tam nemala čo hľadať. Keď sa mi to hodí, som fatalista.

Uf, medzičasom som si prečítala mail od drahého otca a posledná veta bola “Drž sa a buď statočná, doba je zlá.” Keby som ho nepoznala, tak sa začnem strachovať, ale takto som len vyprskla. Ale viete čo, naozaj. Tie posledné týždne sú nejak na péčko. Ježiš, jak mi je zle. Nač som tlačila tie kekse, keď už na večeru som si dala dve porcie…????


11 Comments on “Am Ende tut es weh”

 1. Zebra says:

  pouhopouhých devatenáct rokou, tedy poslední rok na to chovat se jak náctiletá kráva…

 2. Zebra says:

  i just KANT. číst tolik o Berlíně, breaks my heart:))) potřebuju to město okoupit zas na nějakej čas…

 3. Zebra says:

  Heleď, já jsem akože halb deutsch a v Berline mám nějakou část rodiny, sestřenky a taky dost známých, takže tam semtam jezdím od mala. Ale nějakejé minulé, nebo předminulé léto jsem tam žila na pár týdnů a fakt sem se zbláznila. To město miluju od mala, ale tohle mě pobláznilo definitivně. je to prostě Berlin.:)

 4. inak ma napadlo,nebola ta praca uz rpedtym pre niekoho rezervovana a urobili iba formalnu vyberku aby to akoze nevyzeralo sprotezovane. lebo sak som si s tou motivackou pracu dala. its not your fault

 5. Bonnit-S says:

  každým dňom si refrešujem tvoju stránku, že reku či si niečo nenapísala a ty nič :-/ áno, stala som sa na tvojich slovách a výlevoch dosť závislou, diky ti 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s