I need a dollar, dollar is what I need

Asi ste si všimlil, že sa to tu zmenilo. Ja som si to tiež iba všimla. To preto, lebo som sa babrala s nastaveniami (v práci a furt ma vyrušovali volajúci zákazníci) a keďže WordPress je všetko, len ne prehľadný a jednoduchý (hovorí človek ktorý iným vysvetľuje že je fakt popiči vytvoriť webstránku vo WordPresse a preto by určite mali prejsť na nový a drahší webhosting) tak sa to uložilo a zmizol môj úžasný header. Na ktorý sa tak rada dívam. Dívala. No a keďže ani ten header som nerobila sama a už vôbec som ho tam nenaťahovala, tak viete ako…je to tu také in medias res, že ani neviete čo a ako a čo a hneď sa začítate do môjho napínavého života. Ale nebojte sa (hlavne zachovajte paniku!), už pracujem na tom, aby sa tu znova objavil. Totiž, poverila som svoju hlavnú grafickú poradkyňu v tejto veci, Arašídovú. (Ona ma inak naučila na arašídové maslo a teraz sa ho neviem dojesť. A to mi prvýkrát vlastne vôbec nechutilo. Uf, budem vypadať jak nejaká teta z amerického stredozápadu, bože uchovaj.)

Oné, inak je všetko úplne napiču. Môjmu kúreniu dočista jebe a teraz pre zmenu nemám v izbe mraziareň, ale trópy (vrátane suchého saharského vzduchu), hoci je radiátor stiahnutý na minimum (na tú snehovú vločku!!!). Dopičíííííííííí! Okrem toho sa prežieram jednoduchými cukrami a som depresívna. Poznáte ten pocit, keď si ráno hovoríte, že máte chuť sa hodiť pod metro a potom to neurobíte a večer to rozhodnutie oľutujete? (Ak ne, to len preto, že vo vašom meste neni metro.) V práci mi všetko ide tak hrozne na nervy, že seriózne zvažujem s indiánskym krikom sa rozbehnúť proti oknu a preraziť sklo (sme na piatom, bolo by to efektné). Inokedy to zvládam dosť dobre, ale teraz ma všetci neskutočne iritujú. No a keďže žerem kokotiny, je mi celý čas tak trochu zle a mám pocit že som pribrala asi sto kíl (zaokrúhlené smerom dole).

Mamička mi poslala list, ktorý nedošiel, to asi preto že “slovenská pošva – a zase moja zásielka išla do piče”. Uznajte. Okrem toho mi zase napísala tá puča nájomníčka, že treba vác platiť. Tak vážení, aby ste vedeli, nájom sa nebezpečne blíži polovici môjho mesačného príjmu, ktorý je beztak minimálny (čudujem sa že ma vôbec štát zdaňuje, pfff). Zúfam si, hľadám iný byt a zúfam si. Inak si ešte tajne zúfam. A chystám sa do spolku na ochranu práv podnájomníkov, či ako sa im nadáva, lebo mi to pripadá nejaké podozrivé. A keby som chcela, môžem hentej pekne podkúriť, vzhľadom na to že sa ilegálne zdržiava v cudzine (teda ne že ilegálne, ale keď tam je, nemá právo mať podnájomníkov). No a keďže je tam, nemôže nás ani do druhého dňa vyhodiť na ulicu a Nemci sú celí toto ohľadom práv a vlastne keď sa zahráte na chudáka, tak vás ani vyraziť nesmú, aj keď im dlhujete (poznám jedného, čo má dlh vyše 5 litrov) (áno, eur) a veselo si býva a zdá sa že ani jeho svedomiu to nejak neškodí. Možno ho udupal, tak ako ja svoje. Lenže ja nechcem mať dlhy. A tiež nejsom z južnej Ameriky jak on.

Boha, je mi zle, zežrala som praženicu o desiatej večer…nechce sa niekto za mňa vygrcať? A je mi tu teplo. Veď môžem spať nahá a ani zakryť sa nemusím, je to tu jak v lete. Len kto zaplatí ten účet za kúrenie? Osobne dúfam, že tí, čo sa nasťahujú po nás.

Deti, to je všetko, vlastne som len chcela povedať kurva kokot piča jebať cecky. Život je nejaký skurvený. A ja zajtra zasa musím ísť do toho bordelu. Keby som nemusela, mohla som dnes žúrovať. Idem asi spať. Aha, ale ešte prádlo vyvešať, jak gazďa. Čaute. Dúfam, že ďalší príspevok bude o tom, ako som sa niekde sťala. (Vlastne v utorok som sa, jak doga, hm, no to bola zaujímavá party.)


2 Comments on “I need a dollar, dollar is what I need”

  1. j. says:

    Zivot je nejaky skurveny.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s