Here comes my number

Včera som napísala článok a zase ho zmazala lebo bol o ničom, ale stále mám potrebu vás obšťastniť svojimi myšlienkami. Takže si to odserete (alebo ma môžete vypnúť, ja vám to nebudem zazlievať). Otázka odveci na úvod: Myslíte, že kurvy na telefón majú headsety? (Aspoň vidíte, aké vzletné myšlienky ma napadajú v práci.)

Víkend bol super, hoci bolo mínus 15°C (neojebávam!) – dnes boli dva stupne a mala som pocit, že umrem, jaké je teplo. Ale k veci. V tej krutej odpornej sibírskej zime som si dala s Arašídovou asi hodinovú prechádzku polkou Berlína, skoro mi zmrzla krv a stehná som mala jak mrazené kýty, ale vlastne som to neľutovala. Doma som si dala horúcu sprchu a padla som do postele jak podťatá a nijaká party sa nekonala. Ale keď je tak zima, nebudem predsa stepovať v sexi semišových čižmách pred nejakým klubom a čakať či ma pustia dnu. Okrem toho som bola s Arašídkou na sushi. (Štvrtá cenová, čiže naša, sushiareň bez kúrenia, ale bolo dobré.) V nedeľu som sa stretla s Aitanou, ktorá tu bola na víkend a šli sme do thajskej reštaurácie a potom do tureckej pekárne a konečne som mala pocit, že žijem svoj starý život. T.j. život kaviarenského povaľača. To mi strašne chýba. Ja by som aj mala za čo, ale nemám kedy a s kým, jednoducho bieda. Teším sa, kedy dojde Aitana do mesta natrvalo, lebo budeme môcť vymetať kaviarne a múzeá a galérie, lebo na to sme dobré parťáčky. Inak som furt len v posilke a viete čo? Vôbec to na mne nevidno, akurát ma bolia kolená. Was soll das denn überhaupt??? Ako uznajte. Trochu si zúfam. A utešujem sa tým, že je normálne zežrať bonboniéru Merci na posedenie, keď je taká zima. Moje telo potrebuje energiu, alebo kieho fasa.

Som nejaká rozcitlivelá. Chýba mi Jena. A chýba mi aj Proper. Nejak na neho v posledné dni znova myslím a som z toho na prášky (a nemám ani tie prášky ale vlastne downers nejsú nič pre mňa, ako som zistila minule, keď som na opáčenie zedla jeden kodeín) (nestalo sa nič, totiž stalo sa to, že som zaspala a na druhý deň som bola trochu vymätená, neradím, neoplatí sa). Včera som počúvala hudbu, ktorú som zvykla dokolečka počúvať v Jene a bolo mi do plaču. Lenže neprestanem to počúvať, lebo sa mi to páči. Takže som odsúdená na sebatrýzeň, keď som taká tupaňa. Ale čoskoro tam musím zase ísť. Začínam to cítiť, je to ako volanie divočiny. Mám pocit, že ak tam v najbližej dobe neprídem, roztrhne mi vnútro a umriem na smútok.

Čo sa týka spolubidla – áno, je ženatý. Áno, má asi štyri až päť kamošiek. Veď viete. Plus mňa. Nie, nemám výčitky svedomia, lebo som ho už dávno udupala a “im to neklapalo”. A ilúzie som stratila už dávno. Navyše máme dobrý sex. Dobrý sex nie je zlý.

Inak viete čo? Keď som vyprala kobereček z chodby, zistila som, že nie je šedý, ale tmavomodrý. Fasa, ne? Cítim sa, že som niečo dokázala, aj keď to bolo len odstránenie špiny. (Skoro ujebalo bubon v pračke, lebo to bolo trochu priťažké, uvidíme pri ďalšom praní.)


5 Comments on “Here comes my number”

 1. Chérie says:

  prečo vlastne Spolubidlo nežije so svojou ženuškou?

  • deadline says:

   lebo ona je v londyne a nevie si najst pracu v berline vo svojom odbore a on nie je ochotny ist do ineho mesta v nemecku a celkovo mi pride ze neni moc ochotny sa prisposobovat inym…akoze on si to aj uvedomuje ze to je egoizmus, ale nema chut to menit. ale povedal jej ze ma frajerky. chapes, a ona na to nic, ze aspon si uprimny. ne aby ho kopla do prdele…no ale to ona musi vediet, ze co je pre nu dobre.

   • Chérie says:

    fuh, to je divné, ale keď im to tak vyhovuje, nikto na to nemôže pindať. ale ja som si vždy myslela že svadba je pre každého taký prielom, významný medzník v živote, ktorý hovorí o tom, že s týmto človekom som už NAOZAJ. ………..môj život už nebude ako predtým!

   • deadline says:

    aj ja som si to volakedy myslela, ale odkedy som viackrat bola v pozicii milenky, nejak som stratila iluzie o vztahoch. ale smutne to je, lebo ja by som nechcela aby moj muz mal milenku.

 2. nomozno tak zije aj jeho zena v londyne a pro forma usetria na daniach.laska tam byt nemoze


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s