I fink you freaky

Mala by som robiť stotisíc vecí a robím hovno, ako som si navykla počas štúdia (čiže by sa dalo povedať, že som sa to naučila v škole). Viac cvičiť a menej žrať, viac sa ozývať ľuďom doma a aj v Berlíne, hľadať byt a prácu a kúpiť si jeansy, trochu upratať brloh a zavolať niekomu, kto by opravil kúrenie (dá sa na zimu zvyknúť, ale neni to nič moc, takže včera som spala v spolubidlovej posteli – chápete, v časoch mrazu sa treba nejak zahriať).

Namiesto toho sa povaľujem, cvičím menej, žerem viac (a výdatne) a kúpila som si tričko za 27 euro (mlčte, má nápis “Talk dirty deutsch to me”). Nájom je každý mesiac drahší, takže míňam prachy len na žrádlo a tabak (za toto sme zvonili kľúčami na námestí, dopiče?) (akože obrazne, ja som nikde nezvonila, ale viete ako to je) a mám výčitky svedomia, lebo naši mi to moc neuľahčujú (to sa netýka žrania ani predražených vecí, ale mojej emigrácie). A akosi som v takej semidepresii, ktorá ani neviem s čím súvisí. Viete čo, prejdime k časti “muži” a to bez zbytočných prieťahov.

So spolubidlom máme zvláštny vzťah, ktorý je absolútne ideálny, Viete, nechodíme spolu, my spolu žijeme. A to mnohé veci akosi zjednodušuje. Sme takí súrodenecko-milenecký pár. (To znie fakt zle, ale neviem ako by som to mala vysvetliť.) A navyše spolu skúšame kopu vecí a máme šialené nápady a neváhame ich realizovať a dokonca včera sme spolu varili (ja krájam, on mieša, pripomínalo to scénku z Pelíškov, keď tam piekli ten koláč a sledovali jak teta ide na návštevu, “ale zase ne k nám”). Som najspokojnešia na svete.

Sobota – organizovali sme malú party. Totiž, my sme organizovali malú, ale došlo asi 40 ľudí a nakoniec sme sa chceli hrať na Berghain a ďalších posielať do piče so stručným “Sorry, dnes ne”. Ale bola haluz. Tak najprv sa dovalil Čierny Princ (k mojej hanbe musím povedať že som ho najprv nespoznala), ktorý sa neskôr snažil pozvať ma na večeru alebo do postele, alebo oboje a ja som vytrvalo odmietala (som bola triezva) (hoci nevyzeral zle, musím povedať). Potom sa dovalil Robert s perepúťou nemeckých dievčat (zistila som, že nemám rada nemecké ženy, neviem prečo, aspoň ne také, čo mi predstaví niekto iný) a snažil sa mi strčiť jazyk do huby, čo sa mu sčasti podarilo, lebo som nevedela ako zareagovať. Presviedčal ma, nech idem s nimi na nejakú ďalšiu party a ja som si povedala, že prečo ne. No viete čo, mala som radšej doma zostať, lebo tu to žilo. My sme sa viezli deviati jedným autom (neojebávam, nechcite si predstaviť, aké to bolo) a keď sme sa tam dotrepali, bola to typická nemecká party. Viete, najprv sa všetci musia vyzuť (ja som si rebelsky nechala čižmy) a potom ťapkajú po byte v ponožkách. Hudba je len polohlasno, aby nerušili susedov a všetci posedávajú, pijú ružové víno – sorry, ale kto to kedy videl –  a kecajú. (Musím povedať, že som dlho neverila, že typická nemecká party je takáto, lebo som zažila onakvejšie, lenže to boli skôr výnimky, ako som mala česť zistiť.) Mala som pocit, že som tam asi 5 minút, keď nás došli vysáčkovať, že už idú spať a máme sa pratať kade ľahšie. (Príklad – môj spolubidlo s frajdou spali v sobotu v noci v mojej posteli, lebo tu bolo plno ľudí a oni ich nechceli vyraziť, tak ich proste nechali, až “partied themselves out”, ako povedal spolubidlo. Mne to je jedno, hlavne že tam nemali sex.)

Tak sme teda šli a pristáli sme v nejakom klube, čo sa volá Süß war gestern. Najprv som bola nemotivovaná, lebo to bolo narvané. Potom som sa ostatným stratila (robievam to, keď sa nudím) a ani tri sekundy som nebola sama a zoznámil sa so mnou nejaký Lukas. Bol celkom zlatý, lenže bola tma, a ktovie ako vyzerá za denného svetla. Trochu ľutujem, že som mu dala číslo, lebo teraz som za tú bitch a neozývam sa na jeho správy a to ma mrzí (ja mám totiž aj srdce!)

V práci – je tam jeden, čo sa mi páči. Totiž, on vlastne robil so mnou prvé interview, keď som sa uchádzala o ten job (a už vtedy sa mi páčil!). Čiže prakticky nemám príležitosť ho osloviť, lebo neni kedy. Len sa stretávame na chodbe (to je ľahké, keď máte open office) a vždy sa na seba usmievame. A ja rozmýšľam, či to len tak, alebo či aj inak. Lebo na každého sa neusmievam.

Borec – po tom, čo som po ňom pred týždňom a pol hodila poznámkový blok (robil si srandu z môjho prízvuku), ktorý tesne minul jeho hlavu (a vie to už každý) sa so mnou celý čas vôbec nebavil. Ani ma to nejak nesralo, aspoň ne veľmi, ale hovorila som si že WTF to má znamenať! Dnes sa pri mne zastavil a niečo sa spýtal, len už neviem čo. Tak som mu len povedala, že veď on sa so mnou nerozpráva a on len že – no ale ešte by som povedal niečo zlé a zasa po mne hodíš blok alebo ešte niečo horšie! Prípadne dostanem po hube! Ja som  mu len povedala “Alebo dostaneš ešte niečo úplne iné” ale povedala som to dosť nezrozumiteľne, takže mu to nedošlo a ja svoje dvojzmysly nerada opakujem (aj tak neviem čo to do mňa vošlo, takéto trepať). Ale vyzerá to, že tichý office je minulosťou, lebo keď som odchádzala, musel za mnou zakričať, že jak to že už idem, keď som len pred chvíľou došla.

A hovorila som vám, že Potsdam sa ma pýtal, či môže so mnou chodiť do posilky? Našťastie ja chodím do takej drahej, že to asi nikdy nenastane. Chacha.


4 Comments on “I fink you freaky”

 1. Chérie says:

  ten tvoj spolubidlo pôsobí ako sympoš:))

 2. ja som ti hovorila kurnik, zapis sa do fitness first pre zeny, tam ta nebudu ziadny chlapi obtazovat.Lukas znie sexy,sorry ja som z toho mena high. napis mu,mozno dostanes zadarmo aspon kavu.aj ked u Nemca….

 3. Vi says:

  Hahaha to tricko ano!!! 😀 Mega mega!!! Oblec si ho a posli mi fotku (nech to znie akokolvek uchylne :D)!!!
  Ta typicka nemecka party, co ti sere?! Akoze ja budem mat teraz spolubyvajuceho nemca a pisal ze ma rad party..ak bude niekto u nas pit ruzove vino tak ho ubyjem lyzicou -__-
  Super, som rada ze si stale magnet na chlapov B-)

  • deadline says:

   hahaaaaaa, ubi! nahriatou dezertnou lyzickou do cela! ale nemci sa vedeli na erazme rozsupnut, to len ked su u seba doma a lepi im ze im budes v botach behat po koberci tak su nervozni 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s