I was born on the water I was raised into the steam

Priority sú zaujímavá vec. Plávam priestorom a pozorujem. Ľudia si dávajú novoročné predsavzatia, menia životy sebe a druhým, sobášia sa, tehotnejú, nudnejú, riešia, či zamkli a vypli plyn (u nás irelevantné, byt nezamykáme nikdy – uf to by som asi nemala písať na net, či? – a plyn sa bárskedy vypne počas varenia aj sám od seba), čo na seba do práce, kam posunúť nekonečne-večne trvajúci vzťah. A iní nemajú plány, nemajú páru, nemajú poňatia a žijú zo dňa na deň a experimentujú s drogami, so sexom, so životom, s hudobným vkusom, so zdravím (a so zdravým rozumom). So všetkým. Čakajú na momenty, na príležitosti, na dobrý nápad, na Godota. Sú momenty, kedy sa občas zamyslíte, že by ste chceli patriť k tej druhej skupine, ale nakoniec väčšina ľudí zistí, že chce zostať tam, kde je. Asi je to tak dobre, lebo nato, aby si obe skupiny mohli potichu myslieť, že sú lepšie než tá druhá, musí tá druhá predsa existovať. A ja som rada, že som v tej svojej. Čo vy?


8 Comments on “I was born on the water I was raised into the steam”

 1. Na nový rok sa ľudia správajú ako zmyslov zbavení. Alebo vlastne, správajú sa tak celý rok a ja im idem ako predvoj. Padajú mi strašne vlasy z toho stresu, že neviem, čo si počať so sebou a do akej skupiny sa strčiť, ale vieš, jeden večer s nudnými ľuďmi stačí na to, aby človek vedel, kam patrí a kam nie.

 2. j says:

  no a co nebejt ani v jedny skupine? jde to? jakoze fanousci apple x popiraci apple vs clovek, co usoudi, ze pro nej je macbook proste nejvyhodnejsi moznost, tak si ho poridi?

  • deadline says:

   podla mna neni nic medzi 😀 je iba blizsie k jednemu a k druhemu brehu 😀 a aj tak si myslim ze mac je imidzovka, mne napriklad sa paci (ale kto by sa jebal s ich systemom). a ty predsa patris do skupiny co rozhodne nudna neni! (spolu so mnou) 😀

 3. vimlapimla says:

  Aj ja som rada, ze som v tej svojej 🙂

 4. nymphadora says:

  same for me … a cuduj sa svete, nenudim sa 😉

 5. ja ako obvykle tento rok schudnem a odidem do cudziny. tak ako kazdy rok:-)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s