And I find it kind of funny and I find it kind of sad

“You know, all my friends are getting married and pregnant. And I´m just getting stoned every day. It´s crazy!”

“Much better. Much, much better.”

“I think so.”

 

Žerem kodeínové tabletky a je to fakt super, len je škoda že tu sú voľne nepredajné a zostáva už len jedna. Ale možno je to aj dobre, lebo na krabičke je napísané, že užívať maximálne tri dni, spôsobuje závislosť, Haha. Ale ne o tom som chcela. Osud to zariadil tak, aby som v pravý čas ochorela a preto som od stredy doma na maródke. Neležím a neliečim sa, o to viac sa vyvaľujem a keď sa niečo deje, idem von. Chcela som aspoň nechlastať (a vraj ani na kodeín by sa nemalo), ale to mi nevychádza. Každopádne som vynechala fajčenie, lebo aj tak nevládzem nič vdýchnuť, teraz keď mám choleru tuberu chrípku či čo. Najlepšie na tom celom je, že aj spolubidlo je chorý (akože ja sa ani nečudujem že nás to chytilo naraz, no ehm) a tak sa nenudím. V stredu ráno sme spolu šli k dokymu (vtipné) a tam sme sedeli v čakárni a udrbávali sa už ani neviem na čom, keď zrazu vyliezla sestrička a zjebala nás, že máme byť tichšie. Asi sme nepôsobili veľmi choro. Tak sme sa ďalej pridusene smiali, že jasné, Nemci – keď si chorý, nemáš sa čo smiať, musí ti byť zle a ak ti neni dosť zle, máš ísť do práce. Lenže ja mám takú prácu že sa bezo mňa zaobídu a mám ich v piči, takže som sa nechala vypísať pri prvom náznaku choroby. Je pravda, že mojím štýlom neliečenia sa sa môj stav ešte trochu zhoršil, ale aspoň je moja maródka opodstatnená.

A zajtra deti, zajtra cestujem na rodnú hruď! A hrudu. A čokoľvek. Tešíte sa na mňa?


4 Comments on “And I find it kind of funny and I find it kind of sad”

 1. J. says:

  Tak si to uzij..A az priste pojedes na Ostkreuz…Stav se na Goerlitzer Bhf 🙂 Cestou tam 🙂

 2. sascha says:

  my sa tesime:-) a aj ty sa tesis na nase predavacky, rozbite autobusy, bezdakov na Nivach a pod.? mne to aj chybalo, ked som bola dnes na urade v Nitre, vsetci boli tak krasne neprijmeni

  • deadline says:

   haha. ja mam tento rok taku naladu ze vsetky predavacky nahlas zdravima som extremne mila a zelam im vesele vianoce 😀 ale tie autobusyyyyy….sak minule som salela ked som musela 8 minut cakat na metro!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s