Waiting in line for you

Dopredu vás upozorňujem že názov nemá nič spoločné s obsahom, ale práve mi to ide z reprákov, takže to bolo prvé, čo sa dostalo do políčka “Názov”. No, popojedem.

Dnes mám dobrú náladu a za všetko môžu chemické procesy. Niekedy si hovorím, že aká škoda že som nedávala viac pozor na chémii (a biológii). Ne, nedala som si drogy, bola som cvičiť. (Ja viem, že to ste čakali odo mňa najmenej, ale viete, aj ja sa snažím zdravo žiť, s víkendami to nemá nič spoločné, ale snažím sa!) Takže ma bolia stehná (a veľké stehná znamenajú veľkú bolesť, rozumiete?) a škerím sa jak jačmenný pagáč. Namiesto bielkovinového drinku som si dala dve porcie hrachovky (uhlohydráty hello) a cítim sa super.

V práci je to samá výzva, raz nefunguje systém, raz telefóny. Dnes ráno napríklad pre zmenu nešli telefóny a tak sme len písali e-maily, čo mne osobne vyhovovalo, lebo hneď od rána počúvať jak vám niekto pičuje jak chorá vrana neni moc príjemné. Potom okolo obeda sa mi v strede telefonátu zrútil systém a ujo zákazník mi samozrejme neveril a hučal na mňa že “ja poznám tie triky, vy len nechcete vyriešiť môj problém!” Pravda je taká, že som sa potešila, že jeho problém riešiť nemusím, ale naozaj som neklamala. Potom som si našla iný počítač a tu som (to tak chcel určite osud) sedela oproti kolegovi Borcovi. (Podozrievam ho, že si najprv myslel, že som sa tam presťahovala kvôli nemu, jeho ego je na taký nápad dosť prerastené.) A tu sa začína celá tá sranda. Viete, najprv som si uvedomila, ako má brutálne modré oči. Nie je normálne aby mal niekto oči hentakej farby. (Ja som nikdy nebola na modrookých, ale…) Druhá vec je, že mi pripomína Papulku Bieleho. (Papulka Biely je jeden chalan z Aligáča, ktorý bol dosť jebač a mal hrozne chutnú papulku a biele tričko. Mysleli sme si že je Angličan a tak sme ho poriadne nahlas zhodnotili. Za tri sekundy vysvitlo, že je Slovák a všetko nám rozumel. Po počiatočnom trápnom pocite sme sa ale intenzívne zblížili a dostala som pozvanie do skúšobne, ktoré som z nejakého nepochopiteľného dôvodu vtedy odmietla. Asi som v tých časoch bola ešte neskazená.)

Ale späť k textu, Borec mi fakt pripomína Papulku a tak som začala mať rôzne úmysly, za ktoré som sa v duchu fackala. Kľudne ma obviňte z nepovolenej ovulácie na pracovisku, ale skutočne som došla k záveru, že (okrem toho že brutálne vonia) vlastne musím prehodnotiť svoje vyhlásenie že “vôbec ale vôbec neni môj typ”. A s hrôzou som si uvedomila, že som už tak stará, že aj muži mladší odo mňa nie sú príliš mladí na to, aby som si s nimi dačo začala. Kurvafix a štyri šedivé vlasy k tomu…


6 Comments on “Waiting in line for you”

 1. vimlapimla says:

  Papulka Biely!!! Si doteraz spominam, ako sme sedeli vo vyklade oproti aligacu a on vedla nas 😀 Crazy crazy crazy nights!

 2. chérie says:

  “Mysleli sme si, ze je Anglican”
  😀 😀 😀

  • deadline says:

   uf…keby si to videla 😀 pol metra od neho a okomentovali sme ho od hlavy k pate a este k tomu bolo take ze – no, sak ho oslov.
   – myslis, ze mam?
   – ale hej, kukni, sak dobry je.
   – hello!
   – baby mozete hovorit aj po slovensky…

   😀

 3. Chachacha 😀 Aspoň niekto tu je veselý.

 4. opakuj si stale, ze nie je tvoj typ, pretoze ked neprejavuje zaujem, budes mat iba z principu chut ho dostat. neplytvaj energiu nanho


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s